Közösségi oldalak

Belföld

Biztonsági intézkedés és elfogás Békésen, rendzavarás Orosházán

Rosszul lett és elesett egy férfi 2021. március 30-án délelőtt Békésen, a Jantyik Mátyás utcában. Éppen fel akart ülni a kerékpárjára, amikor megszédült. Egy járókelő hívta a 112-es segélyhívót, a bejelentés után a mentők és a rendőrök is rövid idő alatt megérkeztek a helyszínre. A mentők a férfit kórházba vitték.

 

A Békési Rendőrkapitányság rendőrei 2021. március 30-án 11 óra 15 perc körül Békésen, a Bihari utcában elfogtak egy férfit, aki ellen a Veszprémi Törvényszék adott ki elfogatóparancsot. A 25 éves férfit Gyulára, a Békés Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték.

Orosháza külterületén, egy tanyában 2021. március 30-án 15 óra körül egy férfi szóváltásba keveredett a lánya barátjával, majd a vita tettlegességig fajult, az apa többször megütötte a férfit. Az elsődleges információk szerint a dulakodásban egyik fél sem sérült meg, az apa ellen a rendőrség szabálysértési eljárást indított – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

A 24 éves Nagy Barnabás a Ferencvároshoz igazolt

Balhátvéddel erősödött a regnáló bajnok. A Fradi hivatalos oldalán jelentette be, hogy a 24 éves Nagy

Megszakította nyeretlenségi sorozatát Marco Rossi válogatottja

A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re nyert Azerbajdzsán vendégeként a két csapat keddi felkészülési mérkőzésén. Ugyan az

A Tiszakécske és a Karcag lett NB II-es

A Karcag és a Tiszakécske labdarúgócsapata került fel a másodosztályba, miután előbbi a Nagykanizsa, utóbbi

Pécsi Ármin a Liverpool FC-hez igazolt

Pécsi Ármin U21-es válogatott kapus a Puskás Akadémiától a Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató angol bajnoki

 

YouTube csatorna

Kövess minket Facebookon!