Közösségi oldalak

Technika

Lefordítja az e-maileket az új Gmail funkció

Újabb frissítést jelentett be mobilfelhasználóinak a Google. Android- és iOS-eszközökre is elkészítette a Gmail a funkciót, amely automatikusan lefordítja az e-maileket.

Izgalmas hírrel jelentkezett nemég a Google. A cég Workspace Updates blogján közölte, hogy egy „nagyon várt” funkciót készítettek el a mobilfelhasználóknak – számolt be a Tech Crunch.

Az Android- és iOS-eszközökön is elindítja a Gmail a legújabb fordítási funkcióját, amely automatikus nyelvfelismeréssel lefordítja az e-maileket. Az asztali verzión ez a lehetőség már régóta létezik, jelenleg 100 nyelven elérhető.

A felhasználók korábban csak bonyolult módszerekkel tudták lefordítani az e-maileket. Ezek közé tartozott, hogy kimásolták a levelezést, és beillesztették a tartalmát a fordítóba, vagy amikor a képernyőfotót feltöltötték a Google Lensbe.

Gmail alkalmazás frissítése a következő két hétben már fokozatosan elérhető lesz az androidos felhasználóknak, iOS-eszközökön augusztus 21-től jelenhet meg – tették hozzá.

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

 

YouTube csatorna

Archívum