Hírek

Ponttal tért haza Szolnokról a Békéscsaba

Ponttal tért haza Szolnokról a Békéscsaba 1912 Előre NB II-es labdarúgócsapata, amely az első félidőben még nyerésre állt a Tiszaligeti Stadionban, de azután be kellett érnie a döntetlennel. A 14. fordulóra eső vasárnapi mérkőzésen Nagy Sándoréknak kellő lehetőségük volt a győzelem megszerzésére is, de nem boldogultak az ihletett formában védő Csáki kapussal.

Fotó: Nagy Balázs/Új Néplap

17. perc: Kitl jobb oldali szöglete után után Nagy Sándor tűzte rá 16 m-ről a labdát, amit lábbal még hárított Csáki, a kipattanót viszont Fazekas Lóránt a büntetőpontról védhetetlenül varrta a bal sarokba, 0–1.
52. perc: Kurdics bal oldali nagy beadása után nem tudtak felszabadítani a védők, ide-oda pattogott a labda, végül Tóth Bence elé került, aki 11 méterről a bal alsóba lőtt, 1–1.