Közösségi oldalak

Sport

Nagy zakót kapott a Füzesgyarmat

Súlyos hazai vereséget szenvedett a Füzesgyarmati SK csapata az NB III.-as pontvadászat vasárnapi 20. fordulójában. A kiesés elkerüléséért küzdő sárrétiek mentségére szóljon, hogy a csapást a bajnoki címre aspiráló ESMTK mérte rájuk, persze ettől még nem javult a helyzetük.

A gyarmatiak a biztonságot tartva szem előtt, nem igazán hagytak teret a vendégeknek. A félidő közepéhez érve jött az első hiba, amikor egy hosszú felívelés került Rédei elé, aki közelről Zsibrita lábai között gurított a hálóba. A folytatásban is védekezésre szorult a hazai csapat, ám a szünet előtt nem kerülhette el a vendégek újabb gólját, melyet a jobb oldalról Wirth szerzett egy kapáslövésből. Ő volt az előkészítője az ESMTK harmadik találatának is a második félidő elején, Szűcs pedig a közeli befejező, aki nem sokkal később egy tizenhatoson kívüli átlövésből duplázta meg saját találatai számát. Sok pontatlansággal játszott a Gyarmat, lendületből a bajnoki címre pályázó vendége. A 68. percben Wirth 16-oson belül kapott labdát, tisztára játszotta magát és közelről volt eredményes. A házigazdák becsületből küzdöttek, ami a nagyobb vereség elkerülésére volt elég.

NB III.-as labdarúgó-mérkőzés

Füzesgyarmati SK–Erzsébeti SMTK 0–5 (0–2)
Füzesgyarmat, 150 néző
Vezette: Török Mihály (Szabó Ferenc Szilárd, Szilágyi Zsolt).
Gólszerző: Rédei (21.), Wirth (44., 68.), Szűcs (51., 57.).

Füzesgyarmat: Zsibrita – Achim, Csáki (Dlehány, 76.), Mező (Szabó M., 64.), Soós J. – Schmidt (Béres, 76.), Bódis – Szakács (Szabó B., 64.), Kis Sz., Jónyer – Sándor (Pálfi, 84.). Vezetőedző: Szabados Tamás. Szakmai koordinátor: Boros Tibor.

ESMTK: Gábor – Tagai, Rédei (Bartha, 74.), Slezák, Kovács B. – Soós B. (Juhász, 84.), Szűcs (Bán, 66.), Márton, Molnár R. – Wirth, Molnár T. Vezetőedző: Turi Zoltán.

Boros Tibor: – Csapatként és egyénileg is nagy volt a kontraszt. A túlélésre játszottunk, nekünk két hét múlva indul a bajnokság éles része.

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló

YouTube csatorna

Archívum