Jobban használta ki a helyzeteit a Vasas

Fotó: Milyó Pál

A Merkantil Bank Liga NB II-es labdarúgó-bajnokság vasárnapi 11. fordulója keretében az aranyéremre legesélyesebbnek tartott Vasas látogatott a Kórház utcai Stadionba. Bár a Békéscsaba 1912 Előre csapata határozottan előnyére változott az edzőváltás óta, ott még nem tart, hogy másodosztályú szinten sztárokkal teletűzdelt angyalföldi alakulattal felvehesse a versenyt. A fővárosiak célfocival mindhárom pontot begyűjtötték.

15. perc: Hinora végzett el szabadrúgás, a 16-os sarkáról, és a mélységből érkező Bobál Gergely 9 méterről fejelt kapu jobb oldalába, 0–1.
65. perc: Pátkait akadályozta a kifutó Czinanó, amiért a kapus sárgát kapott, a játékvezető pedig a 11-es pontra mutatott. A büntetőt Radó nagy erővel jobbal a jobb felső sarokba bombázta, 0–2.
82. perc: Berecz passzolt vissza az alapvonal közeléből, a csereként beállt Pátkai pedig jobbal a jobb alsó sarokba lőtt, 0–3.