Hírek

Ismét vereséget szenvedett a Presinger-csapat, ezúttal a Dorog ellen

Fotó: dorogifc.hu

A Szeged elleni hazai vereséget követően vasárnap a Doroggal szemben is pont nélkül maradt a Békéscsaba 1912 Előre NB II-es labdarúgócsapata. A Lukács korai kiállítása miatt szinte az egész meccset emberhátrányban töltő lila-fehér alakulat, eltérő félidők után maradt alul a gyengén teljesítő ellenfelével szemben.

4. perc: Izing faragta a kezdőkör közelében Lukács Raymondot, amit a csabai támadó nehezen viselt. A földön fekve visszarúgott, a játékvezető a szabályoknak megfelelően ezért kiállította, a hazai védőnek pedig sárga lapot mutatott fel.
32. perc: Egy kapu elé ívelt labdát röviden tisztáztak a csabai védők, a labda Papp Máté elé került, aki a tizenhatos bal csücske tájáról laposan lőtt a védők sűrűjében a bal sarokba, Krnács hiába nyújtózkodott, nem érte el a labdát, 1–0.
38. perc: Girsik az alapvonal közeléből, balról lőtt erőből kapu elé egy labdát, amit a rövid saroknál menteni igyekvő Fazekas Lórántról került a hálóba, Krnács Richárdot is becsapva, 2–0.
83. perc: Kitl Miklós középről, 20 méterről ballal bombagólt ragasztott a bal sarokba, egy visszagurított labdából, 2–1.