Hosszú nyeretlenségi sorozatot zárt le győzelmével a Békéscsaba

Fotó: Békéscsaba 1912 Előre/Molnár Balázs

A győri vereség és az azt követő két döntetlen után ismét győzött a Békéscsaba 1912 Előre NB II-es labdarúgócsapata. A bajnokság vasárnapi 17. fordulójában a lila-fehérek hazai pályán a remekül szereplő Soroksár életét keserítették meg szép átlövésekből elért gólokkal. A begyűjtött értékes három ponttal ha előrelépni pillanatnyilag nem is tudtak a tabellán, a 18. pozíción sokat javítottak.

21. perc: Ilyés Tamás kapott remek mélységi passzt, és 15 méterről, jobbal a bal alsó sarokba lőtt, 1–0.
23. perc: Csontos hazaadását Czékus Ádám fülelte le, és éles szögből, 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 2–0.
48. perc: Kapu előtti kavarodás után a frissen beállt Redzic Damir elé került a labda, aki ballal, 12 méterről órási erővel lőtt, a labda a felső lécről vágódott a gólvonal mögé, 2–1.
82. perc: A frissen beálló Váradi Ádám kapott egy labdát Hodonickitól, átvette azt, majd 20 méterről pontos erős lövést zúdított a jobb alsó sarokba, 3–1.