Közösségi oldalak

Hírek

Különdíjat kapott az Orosházi Rendőrkapitányság balesethelyszínelője az Országos Balesethelyszínelő Versenyen

Juhászné Gyurcsán Zsuzsanna r. törzszászlós, az Orosházi Rendőrkapitányság balesethelyszínelője. Fotó: police.hu

A verseny legjobbjainak járó kupát a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság csapata vehette át.

Ahogy arról korábban hírt adtunk itt és itt, az Országos Rendőrfőkapitányság Országos Balesetmegelőzési Bizottságának felkérésére a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság szervezésében 2022. június 14-16. között került megrendezésre a XI. Országos Balesethelyszínelő Verseny.

 

A szolnoki és martfűi helyszíneken a rendőröknek elméleti és gyakorlati feladatokat kellett teljesíteniük, melyek eredményének kihirdetésére a rendezvény utolsó napján került sor. Az ünnepélyes díjátadó elöljárója Óberling József r. ezredes, rendőrségi főtanácsos, az Országos Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztály vezetője volt, aki méltatta és elismerte a kollégák versenyen nyújtott teljesítményét.

Az összesített csapatverseny eredménye:

helyezés: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság csapata,
Puklér András r. törzszászlós és Czövek Csaba r. főtörzsőrmester

helyezés: Heves Megyei Rendőr-főkapitányság csapata,
Patkó Zsolt c. r. főtörzszászlós és Oszlánczi Sándor r. főtörzszászlós

helyezés: Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság csapata,
Pénzes István r. törzszászlós és Tisza Dénes r. főtörzsőrmester

A legjobb szakmai elméleti feladatmegoldásért különdíjat kapott Juhászné Gyurcsán Zsuzsanna r. törzszászlós (Békés MRFK). A KRESZ elmélet verseny első helyezettje szintén különdíjban részesült, amit Simonovics Zoltán c. r. főtörzszászlós (BRFK) vehetett át. A megmérettetés legeredményesebb versenyzője Puklér András r. törzszászlós a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság baleseti helyszínelője lett.

A Barcelona ismét kiütötte a Real Madridot

A labdarúgó spanyol Szuperkupát a Barcelona nyerte, miután a dzsiddai döntőben 5–2-re legyőzte a Real

A Manchester United emberhátrányban ejtette ki az Arsenalt az FA-kupából

Az angol labdarúgó FA-kupa 3. fordulójának vasárnap délutáni rangadóján az Arsenal 1–1-es döntetlent játszott az

Harry Kane büntetőjével nyert a Bayern München a Mönchengladbach otthonában

Harry Kane büntetőjével a listavezető Bayern München 1-0-ra nyert a Borussia Mönchengladbach otthonában a német

Serie A – A Milan nem bírt a Cagliarival

Az AC Milan hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott a kieső helyen álló Cagliarival az olasz

 

YouTube csatorna

Kövess minket Facebookon!