Közösségi oldalak

Hírek

Két rendőrt jutalmazott a Magyar Autóklub

Két rendőrt jutalmazott a Magyar Autóklub

A járművezetőket segítő szervezet két Békés megyében dolgozó, kiemelkedő munkát végző közlekedési rendőrt jutalmazott.

Idén is elismerésben és jutalomban részesített két, a közlekedésrendészeten szolgálatot teljesítő Békés megyei rendőrt a Magyar Autóklub Dél-alföldi Regionális Szervezete. Az ünnepélyes díjátadás 2023. december 29-én volt Békéscsaba főterén, a városháza előtt, ahol Szikszai István, a Magyar Autóklub Békés megyei címzetes elnöke gratulált a kitüntetetteknek. Megköszönték nekik a közlekedésbiztonság javítása és a balesetek megelőzése érdekében végzett munkájukat, majd átadták a jutalmakat.

Az egyik elismerésben részesült Ruszkai Renáta r. őrmester, az Orosházi Rendőrkapitányság Forgalomellenőrző Csoportjának járőre, aki közel két és fél éve szerelt fel. Szereti a munkáját, gyorsan beilleszkedett a csapatba, örömmel fogadja tapasztaltabb kollégái tanácsait, és folyamatosan bővíti szakmai tudását. A másik jutalmazott Gyurcsan Tamás r. főtörzsőrmester, a Szarvasi Rendőrkapitányság baleseti helyszínelője. Ő több mint 13 éve lát el hivatásos szolgálatot és 2014 óta helyszínelő, így rendszeresen szembesül azzal, milyen szerencsétlenségekhez, tragédiákhoz vezet a szabálytalanság. Kollégáival mindennap azon dolgoznak, hogy minél több szabálytalankodót kiszűrjenek a forgalomból, és minél kevesebb baleset történjen, kevesebben sérüljenek meg, veszítsék életüket az utakon. Mindketten kivételes elhivatottsággal, hozzáértéssel és nagy szorgalommal végzik munkájukat – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

 

YouTube csatorna

Archívum