Közösségi oldalak

Hírek

Folytatódik a Volán-sztrájk, rengeteg buszjárat marad ki

Folytatódik a Volán-sztrájk, rengeteg buszjárat marad ki

A MÁV-Volán csoport múlt heti bértárgyalásán nem született bérmegállapodás, így vasárnap újabb, kétnapos Volán-sztrájkot hirdetett a Szolidaritás Autóbusz-közlekedési Szakszervezet.

A tárgyaláson Pafféri Zoltán MÁV-vezér megismételte a legutóbbi ajánlatot, eszerint három év alatt átlagosan bruttó 25 százalékkal növekedne a dolgozók alapbére. A Volánbusz-munkavállalóit képviselő szakszervezetek viszont csak erre az évre tudnának a munkáltatóval megállapodni és bérmegállapodást kötni, ezért ismét elutasították az ajánlatot.

A Volánbusz korábban indokolatlannak nevezte az akciót.

A Volánbusz indokolatlannak tartja a decemberre tervezett munkabeszüntetést

A sztrájkot meghirdető szakszervezet előzetes tervei szerint hétfőn

19 180 járat maradhat ki.

A sztrájk miatt helyközi, helyi és Budapest környéki agglomerációs járatok is kimaradnak. A január 29-én nem közlekedő járatok listáját itt tudja böngészni.

A Ferencváros tartja a lépést a Győrrel

A címvédő Ferencváros a második félidőben fordítva 3-1-re legyőzte hazai pályán a Diósgyőrt péntek este a labdarúgó Fizz Liga 29.

Háromgólos ETO-siker Felcsúton

A listavezető Győr 4-1-re győzött a Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 29. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. A vendégek viszonylag

Konferencia-liga – Vargáék háromgólos vereséget szenvedtek Madridban

A magyar válogatott Varga Barnabással felálló AEK Athén 3-0-s vereséget szenvedett a Rayo Vallecano vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga negyeddöntős párharcának

Bajnokok Ligája – Kétgólos hátrányban a Liverpool és a Barcelona is

A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpool FC a címvédő Paris Saint-Germain otthonában, az FC Barcelona pedig hazai pályán

YouTube csatorna

Archívum