Közösségi oldalak

Hírek

Békés megyében ezen a héten is folytatódik a toborzás

Békéscsabán és Kunágotán várják a rendőrök a hivatásos szolgálat iránt érdeklődők jelentkezését.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság ezen a héten három helyszínen tart toborzást. Békéscsabán, a Csaba Center Bevásárló- és Szórakoztató Központ földszintjén október 30-án 11 óra és 13 óra között, november 3-án pedig 12 és 14 óra között várják a hivatásos szolgálat iránt érdeklődőket. Kunágotán november 5-én 9 órától a búcsúba lesz tájékoztató a legfontosabb tudnivalókról.

A rendőrök a határvadászok oktatásáról, munkájáról, képzésekről, betölthető beosztásokról is beszélnek az érdeklődőknek, illetve válaszolnak a felmerülő kérdésekre. Akik már meghozták a döntésüket, a jelentkezés benyújtásához is minden segítséget megkapnak. Akik a toborzó eseményekre nem tudnak elmenni, a rendőrség honlapján is megtalálnak a képzésekről minden információt. Emellett a karrier@bekes.police.hu ímélcímre küldött levélben is lehet érdeklődni, jelentkezni.

MOL Magyar Kupa – A címvédő Paks a negyeddöntőbe jutással lábalna ki a hullámvölgyből

A legutóbbi két kiírást megnyerő Paksi FC hazai pályán játszik a labdarúgó MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Diósgyőrrel, s továbbjutásával

Megdolgoztatná a Fradit a csákvári kapitány

Idén összeálltak a csillagok Csákváron, a rutinos maghoz kiváló fiatalok érkeztek a Puskás Akadémiától, és a nagyszerű mixnek hála akár

Őrületes mérkőzésen nyert a City – Szoboszlai gólt szerzett, és piros lapot kapott

Szoboszlai Dominik nagyszerű szabadrúgásgóljával vezetést szerzett a Liverpool, mégis 2-1-es vereséget szenvedett a vendég Manchester Citytől az angol labdarúgó-bajnokság 25.

Kétszer volt hátrányban a Nyíregyháza, de így is nyert az MTK ellen

A Nyíregyháza hazai pályán hátrányból fordítva 4-2-re legyőzte az MTK Budapestet a labdarúgó Fizz Liga 21. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén. Remekül

YouTube csatorna