Közösségi oldalak

Belföld

Kukába dobta a kiskutyát egy férfi Medgyesegyházán

Medgyesegyházán kukába dobott egy kiskutyát egy férfi. A rendőrök állatkínzás miatt indítottak ellene büntetőeljárást. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Állatkínzás miatt állítottak elő a rendőrjárőrök egy férfit 2022. szeptember 21-én, délelőtt Medgyesegyházán. A gyanú szerint a 66 éves román férfi egy szeméttárolóba dobott egy kiskutyát. A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság nyomozói gyanúsítottként hallgatták ki a férfit. Kihallgatásán elmondta, hogy munka közben többször megzavarta őt a magával hozott kölyökkutya. Ezért döntött úgy, hogy az ebet egy kenyérdarabbal elcsalja egy kukához, amibe bele is dobta az állatot. A kutyát az egyik állatvédő szervezet gondjaiba vette. A rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az ügy iratait 2022. szeptember 28-án továbbította az ügyészségre – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Bevezető képünk illusztráció!

A címvédő PSG lesz az Arsenal ellenfele a budapesti döntőben

A Paris Saint-Germain 1-1-es döntetlent játszott a német Bayern München vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének szerda esti visszavágóján, így

A Vasas a Budafok legyőzésével már az aranyérem közelében

A már feljutott Vasas hazai pályán 3-2-re verte a bennmaradásért küzdő Budafokot a labdarúgó NB II 28. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

Szoboszlai remekelt, de rangadót vesztett a Liverpool

Szoboszlai Dominik gólja és gólpassza ellenére a Liverpool 3-2-re kikapott a Manchester United vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának vasárnapi

Miami Nagydíj – Antonelli harmadik futamgyőzelme

A pontversenyben vezető Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes olasz pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Miami Nagydíjat. A második helyen a

YouTube csatorna

Archívum