Közösségi oldalak

Sport

Az edzők nyerték a Kolbász Kupát

A tornagyőztes csapat

A megyei I. osztályú edzők nyerték a Tréning Center műfüves pályáin megtartott pénteki kispályás labdarúgótornát, melyen hat csapat versengett a Kolbász Kupáért. A fesztivál egyik társrendezvénye fináléjában a trénerek 2–1-re múlták felül az országos Öregfiúk válogatottat.

A résztvevők két csoportban vívtak körmérkőzést, az így kialakult sorrend alapján az azonos helyezettek vívták a helyosztókat.

A helyosztók eredményei:

Döntő: Edzők–Öregfiúk válogatott 2–1. 3. helyért: Nemzeti Sport–Polgármesterek 4–2. 5. helyért: Játékvezetők–MLSZ Igazgatóság 2–2 (büntetőkkel 4:3).

Végeredmény: 1. Edzők, 2. Öregfiúk válogatott, 3. Nemzeti Sport, 4. Polgármesterek, 5. Játékvezetők, 6. MLSZ Igazgatóság.

A győztes csapat névsora: Ács Levente, Balog Zsolt, Brlázs Gábor, Cseke Tamás, Jakab Péter, Mazán Zoltán, Oláh Ferenc, Pozsár Gábor.

Forrás: Bmsextra.hu

Stabil háttérrel és megerősített kerettel a feljutásért harcolna a Tatabánya

Kialakult a Tatabánya 2026/2027-es szezonra készülő játékoskerete, a klub pedig egyértelmű célként a feljutást tűzte ki az új idényre. A

Spanyolország másodszor is hosszabbításban lett világbajnok

Az Európa-bajnok spanyol válogatott hosszabbításban 1-0-ra legyőzte a címvédő argentin csapatot vasárnap az észak-amerikai labdarúgó-világbajnokság New York-i döntőjében, így története

Antonelli győzött és növelte az előnyét összetettben

Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes 19 éves versenyzője nyerte a Forma-1-es Belga Nagydíjat vasárnap Spa-Francorchamps-ban, ezzel növelte az előnyét a

Szeleczki Lilla bajnoki arannyal ünnepeli szülinapját

Szeleczki Lilla aranyérmet nyert szombaton a Nyíregyházán megrendezett 103. Papp László ökölvívó országos bajnokság záró napján. A szövetség beszámolója alapján

YouTube csatorna

Archívum