Közösségi oldalak

Belföld

Tíz percen belül két balesetet is okozott egy jogosítvány nélküli piás Békéscsabán

Tíz percen belül két balesetet is okozott egy ittasan, jogosítvány nélkül vezető férfi Békéscsabán. Az esetek után nem hívott segítséget, hanem elhajtott a helyszínről. A rendőrök egy órán beül megtalálták és előállították. Az ügy vizsgálatát a rendőrség befejezte.

 

Békéscsabán, a Kun utcában 2022. szeptember 8-án 8 óra 20 perc körül egy személyautó vezetője meg akart fordulni egy családi ház kapubejárójában, eközben nekiütközött és megrongált egy elektromos kaput. Az eset után a 30 éves békéscsabai férfi anélkül, hogy szólt volna a ház tulajdonosának, elhajtott a helyszínről. Alig öt perccel később a Bánszki utcában haladt, amikor későn vette észre az előtte várakozó kocsisort és nekiment a leghátsó autónak.

Az ütközés után kiszállt ugyan a kocsiból, de amikor meghallotta, hogy a másik autó vezetője rendőrt akar hívni, visszaült és elhajtott. A rendőrök egy órán belül megtalálták a férfit, akiről kiderült, hogy ittasan valamint gyógyszer hatása alatt vezetett és vezetői engedélye sem volt. A Békéscsabai Rendőrkapitányság cserbenhagyás vétség és járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésével gyanúsítja. A rendőrség az ügyben elrendelt nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a büntetőeljárás iratait 2023. március 29-én továbbította az ügyészségre – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

YouTube csatorna

Archívum