Közösségi oldalak

Hírek

2423 járművezetőt szondáztattak meg a rendőrök Békés megyében az elmúlt héten

A rendőrök Békés megyében az elmúlt héten 2423 járművezetőt szondáztattak meg. Közülük 21 embernél jelzett alkoholfogyasztást a műszer. Aki ittasan vezet, a közlekedőpartnereit is veszélyezteti.

Békés megyében 2022. április 4. és 2022. április 10. között a rendőrök 2423 járművezetőnél ellenőrizték, hogy fogyasztottak-e alkoholt. A szondáztatás eredménye 21 járművezetőnél lett pozitív, közülük 4-en gépi meghajtású, míg 17-en nem gépi meghajtású járművel voltak. Emellett a rendőrség több ittas járművezetés miatt indult eljárás iratait továbbította az ügyészségnek. Így annak az eljárásnak az iratait is, amely 2021. szeptember 1-jén indult azután, hogy Gyomaendrődön, az egyik intézmény udvarán egy tehergépkocsi vezetője nekitolatott egy ott parkoló autónak. Személyi sérülés nem történt, de a balesetet okozó sofőr ittas volt. A rendőrök feljelentették és elvették a jogosítványát.

Ittasan vezetni felelőtlenség. Akik alkoholtól befolyásoltan ülnek volán mögé, nemcsak magukat, hanem közlekedő partnereiket is veszélynek teszik ki az utakon! A rendőrség ezért mindenkit arra kér, hogy ha vezet, ne fogyasszon alkoholt! A rendőrök a balesetek megelőzése, a közlekedésbiztonság javítása érdekében az ittas járművezetőkkel szemben is következetesen és határozottan intézkednek – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Fernando Alonso: továbbra is hiszek az Aston Martin projektjében

Az Osztrák Nagydíj csütörtöki sajtónapján ismét a jövőjével kapcsolatos kérdések kerültek a középpontba Fernando Alonso körül. A kétszeres világbajnok határozottan

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

 

YouTube csatorna

Archívum