Közösségi oldalak

Belföld

Két templomból lopott egy férfi Békés megyében

Az egyik helyen a barátnője is vele volt, pénzt vettek ki a perselyekből. A másik templomból pedig a férfi egyedül vitt el egy mobiltelefont. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

 

Dróttal és csipesszel piszkált ki bankjegyeket egy férfi és egy nő 2021 áprilisában egy gyulai templom perselyeiből. Többször is visszamentek a templomba, a pénz mellett az ott árusított karkötőkből és nyakláncokból is vittek el néhány darabot.

Egyszer tetten érték őket, ekkor a Gyulai Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított ellenük. A férfi azonban egy hónappal később Békéscsabán is követett el bűncselekményt, szintén egy templomból ellopott egy mobiltelefont, amit később visszaadott a tulajdonosnak. A Gyulai Rendőrkapitányság a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az ügy iratait 2021. március 3-án továbbította az ügyészségre – tájékoztatta portálunkat Feuerwerker Béla c. r. alezredes, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló

YouTube csatorna

Archívum