Továbbra sem tud nyerni a Békéscsaba az NB II -ben

Fotó: Milyó Pál

Továbbra is nyeretlen az NB II-es bajnokságban a Békéscsaba 1912 Előre labdarúgó-csapata, de már nem áll pont nélkül. A lila-fehérek a 3. forduló vasárnap esti hazai mérkőzésén a hasonlóan nehéz helyzetben lévő Tiszakécskével végeztek döntetlenre.

20. perc: Pál András helyezkedett jól a tizenhatoson belül, aki laposan, nem túl erősen meglőtte a labdát és a védők, illetve Krnács asszisztálása mellett a jobb alsó sarokba gurult, 0–1.
62. perc: Pantovics játszott át a jobb oldalon felbukkanó Horváth Péterhez, aki, 11 méterről nagy erővel a jobb alsó sarokba lőtt, 1–1.

66. perc: Gránicz lőhetett szabadrúgást az oldalvonal közeléből, mintegy 18 méterről, és a berobbanó Bora György a kapu közepébe fejelt, 2–1.
77. perc: Gyurján futott fel a jobb oldalon, élesen középre tálalt Simon Márk elé, aki a kapu jobb oldalába ívelt, 2–2.