Taekwon-do verseny volt Gerendáson

A harcművészek versenyrendszerére is jellemző, hogy kisebb, kezdőknek való és sikerélményt adó versenyekkel szoktatják a leendő bajnokokat a verseny hangulathoz.

A medgyesegyházi Spárta Taekwon-do Klub Fehér-Kupa és Spárta-kupa versenye, amelyet Gerendáson rendeztek meg, kielégítve az igényeket, amit az is jelez, hogy 11 klub több, mint száz versenyzője indult el a versenyen, Békés és Csongrád megyéből. Mind a kezdők Fehér Kupája, mind a haladóknak megrendezett Spárta Kupa jó színvonalat, a küzdelmekben harcos mérkőzéseket, és ami fontos, a nézők között jó hangulatot, szurkolást hozott.

Dragon TKD Kétegyháza

A Rusz István Mester vezette medgyesegyházi Spárta Taekwon-do SE a korábbi évekhez hasonlóan gondos házigazdának bizonyult, Gombos Attila Mester, nemzetközi bíró jól fogta össze a bírói kart, akik közt felfedezhettük a két friss Európa-bajnokot, Mezei Nikolettet és Zsarkó Dániel Pétert. Összefoglalva, nem kell nagy jósnak lenni, hogy valószínűleg jövőre is megrendezésre kerül ez a rendezvény!

EREDMÉNYEK:

  1. Fehér Kupa

FORMAGYAKORLAT:

Gyermek lány formagyakorlat ,,A” csoport:
1.Forgó Fruzsina (Magyarbánhelyesi Corvin TKD)
2.Berki Bíborka (Battonyai Barátság SE)
3.Bartos Enikő (Maroslelle TKD)
3.Tóth Tímea (Kétegyházi Dragon TKD)

Gyermek lány formagyakorlat ,,B” csoport:
1.Farkas Bianka (Békéscsabai JALTE TKD)
2Téglás Adrienn (Battonyai Barátság SE)
3.Kuri Bianka (Spárta Taekwon-do)
3.Árgyelán Lilli (Kétegyháza Dragon)

Serdülő lány formagyakorlat:

1.Sarkadi Tímea (Orosháza TÉT SE)
2.Udvardi Nóra (Békéscsabai JALTE TKD)
3.Eger Anna (Makó Budo)
3.Tóth Tímea (Kétegyháza Dragon TKD)

Gyermek fiú formagyakorlat ,,A” csoport:

1.Kuri László (Spárta Taekwon-do)
2.Boár Szilárd (Battonyai Barátság SE)
3.Simondán Máté (Algyő TKD)
3.Farkas István (Makó Budo)

Gyermek fiú formagyakorlat ,,B” csoport:

1.Dóda Levente (Hódmezővásárhely TKD)
2.Bartos Kornél (Maroslelle TKD)
3.Tóth Dániel (Kétegyházi Dragon TKD)
3. Szalma Lionel (Makó Budo)

Gyermek fiú formagyakorlat ,,C” csoport:

1.Uhljár Károly (Békéscsabai JALTE TKD)
2.Udvardi László (Békéscsabai JALTE TKD)
3.Kurucz Botond (Kétegyházai Dragon TKD)
3.Kálnai Frigyes Zsombor (Orosháza TÉT SE)
3. hely Bozsó Bence (Spárta Taekwon-do)

Gyermek fiú formagyakorlat ,,D” csoport:

1.Szabó Márk (Battonyai Barátság SE)
2. Filyó Bálint (Spárta Taekwon-do)
3.Lakatos Richárd Mózes (Makó Budo)
3.Seres József (Makó Budo)

Serdülő fiú formagyakorlat ,,A” csoport:

1.Kovács Barnabás (Spárta Taekwon-do)
2.Mondok Csaba (Makó Budo)
3.Vértesi Kevin (Spárta Taekwon-do)
3.Bartos Ádám (Maroslelle TKD)

Serdülő fiú formagyakorlat ,,B” csoport:

1.Liszkai Tamás (Battonyai Barátság SE)
2.Szentpéteri Vitéz Levente (Hódmezővásárhely TKD)
3.Vizi Dominik (Spárta Taekwon-do)
3.Géczi Csaba (Makó Budo)

Ifjúsági-Felnőtt férfi formagyakorlat:

1.Nyíri Csaba (Spárta Taekwon-do)
2. Bíró Márton (Kétegyházi Dragon TKD)
3.Ökrös Dániel (Orosháza TÉT SE)

KÜZDELEM:

Gyermek lány küzdelem ,,1.” csoport:

1.Berki Bíborka (Battonyai Barátság SE)
2.Bartos Enikő (Maroslelle TKD)

Gyermek lány küzdelem ,,2 A” csoport:

1.Kuri Bianka (Spárta Taekwon-do)
2.Farkas Bianka  (Békéscsabai JALTE TKD)

Gyermek lány küzdelem ,,2B” csoport:

1.Tóth Tímea (Kétegyházi Dragon TKD)
2.Forgó Fruzsina(Magyarbánhegyesi Corvin TKD)

Gyermek lány küzdelem ,,2C” csoport:

1.Téglás Adrienn (Battonyai Barátság SE)
2.Árgyelán Lili (Kétegyházi Dragon TKD)

Serdülő lány küzdelem:

1.Sarkadi Tímea Orosháza TÉT SE)
2.Udvardi Nóra (Békéscsabai JALTE TKD)

Ifjúsági lány küzdelem:

1.Karnyáczki Ildikó (Spárta Taekwon-do)
2.Eger Anna (Makó Budo)

Gyermek fiú küzdelem -25 kg:

1.Bartos Kornél (Maroslelle TKD)
2.Boár Szilárd (Battonyi Barátság SE)
3.Lica Krisztián (Spárta Taekwon-do)
3.Vértesi Zalán (Spárta Taekwon-do)

Gyermek fiú küzdelem -30 kg:
1.Kuri László (Spárta Taekwon-do)
2.Tóth Dániel (Kétegyházi Dragon TKD)
3.Simondán Máté (Algyő TKD)
3.Uhljár Károly (Békéscsabai JALTE TKD)

Gyermek fiú küzdelem -35 kg:
1.Szalma Lionel (Makó Budo)
2.Varga Tibor (Spárta Taekwon-do)
3.Dóda Levente (Hódmezővásárhely TKD)

Gyermek fiú küzdelem 35-40kg:

1.Czine Bendegúz (Hódmezővásárhely TKD)
2.Málik Csaba (Magyarbánhegyesi Corvin TKD)
3.Kabódi Barnabás (Spárta Taekwon-do)

Gyermek fiú küzdelem 45-50kg:

1.Kovács Szabolcs (Szarvasi TKD)
2.Farkas István (Makó Budo)

Serdülő fiú küzdelem 45-50kg:

1.Géczi Csaba (Makó Budo)
2.Kálnai Frigyes Zsombor (Orosháza TÉT SE)
3.Kurucz Botond (Kétegyházi Dragon TKD)
3.Danics Csongor (Kétegyházi Dragon TKD)

Serdülő fiú küzdelem 55-60kg:

1.Szentpéteri Vitéz Levente (Hódmezővásárhely TKD)
2.Kakuszi Norbert (Kétegyházi Dragon TKD)
3.Mondok Csaba (Makó Budo)
3.Liszkai Tamás (Battonyai Barátság SE)

Serdülő fiú küzdelem 60-65kg:

1.Kovács Barnabás (Spárta Taekwon-do)
2.Szabó Márk (Battonyai Barátság SE)
3.Seres József (Makó Budo)
3. Bartos Ádám (Maroslelle TKD)

Ifjúsági fiú küzdelem:
1.Bíró Márton (Kétegyházi Dragon TKD)
2.Negye Attila (Kétegyházi Dragon TKD)
3.Szatmári Levente (Kétegyházi Dragon TKD)

Felnőtt férfi küzdelem +75 kg:

1.Ökrös Dániel (Orosháza TÉT SE)
2.Nyíri Csaba (Spárta Taekwon-do)
3.Zsóri Tamás (Kétegyházi Dragon TKD)

Spárta Kupa

FORMAGYAKORLAT:

Serdülő lány formagyakorlat:

1.Junker Tímea (Spárta Taekwon-do)
2.Bihari Iringó (Magyarbánhegyesi Corvin TKD)
3.Lakatos Fruzsina (Spárta Taekwon-do)

Felnőtt nő formagyakorlat:

1.Kabódi Csilla (Spárta Taekwon-do)
2.Csernók Judit (Spárta Taekwon-do)
3.Fentor Henrietta (Spárta Taekwon-do)

Gyermek fiú formagyakorlat:

1.Kabódi Barnabás (Spárta Taekwon-do)
2.Kiss Zsolt (Algyő TKD)
3.Huszár László (Spárta Taekwon-do)

Serdülő fiú formagyakorlat:

1.Kovács Áron (Spárta Taekwon-do)
2.Kovács Zétény (Szarvas TKD)
3.Szentpéteri Vitéz Levente (Hódmezővásárhely TKD)
3.Kiss Botond (Orosháza TÉT SE)

Ifjúsági fiú formagyakorlat:

1.Polgár László (Makó Budo)
2.Kalóczkai János (Spárta Taekwon-do)

Felnőtt férfi formagyakorlat:

1.Nagy-Benkő Dániel (Orosháza TÉT SE)
2. Kabódi László (Spárta Taekwon-do)
3.Szekerczés István (Spárta Taekwon-do)

KÜZDELEM:

Serdülő lány küzdelem -55 kg:

1.Nagy Noémi (Hódmezővásárhely TKD)
2.Hegedűs Anna (Orosháza TÉT SE)
3.Junker Tímea (Spárta Taekwon-do)

Serdülő lány küzdelem +55 kg:

1.Csobán Zsófia (Kétegyházi Dragon)
2.Hegedűs Nikolett (Orosháza TÉT SE)
3.Lakatos Fruzsina (Spárta Taekwon-do)

Felnőtt nő küzdelem:

1.Fentor Henrietta (Spárta Taekwon-do)
2.Kabódi Csilla (Spárta Taekwon-do)

Gyermek fiú küzdelem -25 kg:

1.Kiss Zsolt (Algyő TKD)
2.Huszár László (Spárta Taekwon-do)
3.Presztóczki Balázs (Hódmezővásárhely TKD)

Gyermek fiú küzdelem 35-40 kg:

1.Czine Bendegúz (Hódmezővásárhely TKD)
2.Málik Csaba (Magyarbánhegyesi Corvin TKD)
3.Kabódi Barnabás (Spárta Taekwon-do)

Serdülő fiú küzdelem -35 kg:

1.Junker Bendegúz (Spárta Taekwon-do)
2.Hack Marcell (Spárta Taekwon-do)
3.Kovács Áron (Spárta Taekwon-do)

Serdülő fiú küzdelem -40 kg:

1.Simonka Ramón (Kétegyházi Dragon TKD)
2.Bali Noel (Spárta Taekwon-do)

Serdülő fiú küzdelem -45 kg:

1.Géczi Csaba (Makó Budo)
2.Kiss Ákos (Algyő TKD)
3.Tímár Nándor (Szarvas TKD)

Serdülő fiú küzdelem +50 kg:

1.Nagy Dávid (Hódmezővásárhely TKD)
2.Szentpéteri Vitéz Levente (Hódmezővásárhely TKD)
3.Kovács Zétény (Szarvas TKD)

Serdülő fiú küzdelem -45 kg:

1.Géczi Csaba (Makó Budo)
2.Kiss Ákos (Algyő TKD)
3.Tímár Nándor (Szarvas TKD)

Ifjúsági fiú küzdelem -70 kg:

1.Polgár László ( Makó Budo)
2.Kalóczkai János (Spárta Taekwon-do)

Felnőtt férfi küzdelem -75 kg:

1.Szekerczés István (Spárta Taekwon-do)
2.Nagy-Benkő Dániel (Orosháza TÉT SE)
3.Kabódi László (Spárta Taekwon-do)

Gregor László

Hirdetésblokkolóval néznéd oldalunkat, és ettől mi éhen halunk.
A Keleten olvasása ingyen van, de a működtetése nem! Szerzőink és családjaik táplálkoznak, és ami fontosabb, rendszeresen tankolnak, természetesen pénzért. Nyugi, reklámaink egyáltalán NEM zavaróak illetve tolakodóak!