Füzesgyarmati győzelem a zivataros mérkőzésen

Kis Szabolcs az első gól szerzője. Fotó: Erdős Csaba

Kétgólos győzelmet aratott a Füzesgyarmat csapata a szinte végig zuhogó esőben a Pénzügyőr SE csapata ellen. A piros-fehérek a nagyszerű rajtot vevő újonc Pénzügyőrt múlták felül kapott gól nélkül, így elkerültek a tabella veszélyes zónájából.

37. perc: A szélről a tizenhatosra visszalőtt labdát, Kis Szabolcs kapásból rúgja a hosszú felsőbe 1-0.
60. perc: A Füzesgyarmat végzett el szabadrúgást a vendégek térfelének közepéről, majd az egyedül hagyott Christian Cigan szép mozdulattal fejelt 10 méterről a rövid alsóba, Ritzlnek esélye sem volt 2-0.

NB III Keleti csoport, 5. forduló

Füzesgyarmati SK–Pénzügyőr SE 2–0 (1–0)
Füzesgyarmat, 180 néző
Vezette: Kakuk Szabolcs (Juhász László, Molnár Alex).
Gólszerző: Kis Sz. (37.), Cigan (59.).

Füzesgyarmat: Fildan – Achim Á., Raducu, Vasziljevics, Pataki – Oltean – Achim S., Kis Sz., Cigan – Orovecz, Virág. Csere: Zsibrita, Urbanowski, Bartók, Bódis, Bánfi, Kiss G., Már, Bajor, Popescu. Vezetőedző: Szabados Tamás. Szakmai koordinátor: Boros Tibor.

Pénzügyőr: Ritzl – Bagó, Kasza, Gálfi, Pusztai – Megyeri, Karacs R., Biró Á., Balázs – Bogdán, Popovics. Csere: Csigi, Puskás, Varga Ö., Urbin, Bartos, Gál, Osztovits, Hujbert. Vezetőedző: Lászka Balázs.

Boros Tibor: – A mérkőzés előtt legkisebb mértékben sem a játékunk minősége érdekelt. Elszántságot, alázatot, szerénységet, küzdeni akarást vártam minden játékosoktól, ennek ellenére több alkalommal is felbosszantottam magam a hibáink láttán, de mivel eredményes volt a csapatom, ezért a mai teljesítményt elfogadom.