Hírek

Egyre nagyobb bajban a Békéscsaba 1912 Előre NB II-es csapata

Idegenben szenvedett vereséget, így már öt bajnoki mérkőzés óta nyeretlen a Békéscsaba 1912 Előre NB II-es labdarúgócsapata. A lilák a szintén kiesés által érintett Soroksár otthonában maradtak alul, a második félidei gyengébb játék miatt.

75. perc: Egy hazai kontra végén Szerető tört be a 16-oson belülre, majd Redzichez passzolt, aki 11 méterről egy átvételt követően a jobb alsó sarokba lőtte a labdát, 1–0.
78. perc: Soroksári labdaszerzést követően Lovrencsics vezette fel a labdát a 16-os előteréig, majd Lőrinczyhez játszott, aki két védő között átvette a labdát, majd 10 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 2–0.

Fotó: soroksarsc.hu