A Békéscsaba NB II-es csapatának, már csak a „piócás” ember tudna segíteni

Fotó: Földi Imre/Nemzeti Sport

A hosszabbításban kapott góllal maradt pont nélkül a Békéscsaba 1912 Előre NB II-es labdarúgócsapata zsebéből a Merkantil Bank Liga 36. játéknapján. A lila-fehérek koncentrációs hibái már a korábbi mérkőzéseken is megmutatkoztak, a mostanival azonban úgyszólván reménytelen helyzetbe sodorták magukat a bennmaradást illetően. Kisebbfajta csodára lenne szükség a maradék két játéknapon, különben beköszönthet a Kórház utcába a teljes megtisztulás!

92. perc: Lovrencsics Balázs egy szinte tökéletes távoli lövéssel vette be Krnács kapuját, a hazaiak csapatkapitánya két védőt is kicselezett, majd 19 méterről lőtte ki a bal alsót, 1–0.