Közösségi oldalak

Hírek

Szerszámokat, kisgépeket lopott három férfi Mezőberényben

Szerszámokat, kisgépeket lopott három férfi egy mezőberényi ház melléképületéből. A rendőrök néhány óra alatt elfogták őket, és a bűnös úton szerzett dolgokat lefoglalták tőlük. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Mezőberényben, egy ház melléképületéből 2022. január 5-éről 6-ára virradó éjjel kisgépeket és szerszámokat loptak. Miután a tulajdonos bejelentést tett a történtekről, a rendőrök néhány óra alatt azonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfiakat. Hárman voltak, közülük ketten a kerítésen át bemásztak a ház udvarára. A melléképület nem volt bezárva, bementek és összepakolták az ott tárolt szerszámokat, kisgépeket. Többek között szerszámkészleteket, fúrókat, dekopír fűrészt, falszkennert, flexet, kábeleket és vákuumszivattyút, valamint egy táskát loptak el.

A dolgokat a kerítésen át kiadogatták harmadik társuknak, majd együtt mindent elvittek. A rendőrök, amikor kutatást tartottak náluk, a szerszámok, gépek többségét meg is találták és visszaadták a tulajdonosnak, így a 300 ezer forint kár nagy része megtérült. A három mezőberényi férfi ellen a Békési Rendőrkapitányság Mezőberényi Rendőrőrse lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást. A nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és az ügy iratait 2022. július 1-jén továbbították az ügyészségnek.

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

 

YouTube csatorna

Archívum