Közösségi oldalak

Hírek

Magyar Péter meg nem alakult pártja 11 százalékot kapna?

Szerdán este Magyar Péter interjút adott az ATV Egyenes beszéd című műsorában, ahol Szöllősi Györgyi műsorvezetővel beszélt többek között a március 15-én tartandó zászlóbontásról, Polt Péterről és az ügyészség korrumpálódásáról, a Schadl–Völner-ügyről.

Így szerezte meg Siófokról az Érd csapata a három pontot

A vasárnapi összecsapáson az Érdi VSE csapata a Siófok csapatához látogatott, ahol 1-2-es eredménnyel mindhárom pontot elhozta a Balaton-parti csapattól.

Pécsi Ármin és Kovács Bendegúz mellett három NB I-es újonc  Rossi keretében

Öt újonc került be a magyar labdarúgó-válogatott idei második keretébe. Marco Rossi szövetségi kapitány kedden Telkiben hozta nyilvánosságra a 29

A Budafok után a Békéscsaba is kiesett – NB II-es eredmények

A sereghajtó Békéscsaba hazai pályán 2-1-re kikapott a Kozármislenytől a labdarúgó NB II 29., utolsó előtti fordulójában vasárnap, ezzel kiesett.

Ötöt vágott a Bicske – NB III-as eredmények

Az NB III mezőnye a 28. fordulóhoz érkezett vasárnap. Az ETO nem bírt a tabella utolsó előtti helyén álló Balatonfüreddel,

YouTube csatorna

Archívum