Közösségi oldalak

Hírek

GTA V-be képzelte magát, a vezetni nem tudó, 23 éves vésztői értetlen férfi

Három autóval a tulajdonosok engedélye nélkül elhajtott és négy kerékpárt ellopott egy férfi Vésztőn. A rendőrség vádemelést javasol ellene.

Több bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfi ellen javasol vádemelést a Szeghalmi Rendőrkapitányság. A 23 éves fiatalember autókat és kerékpárokat vitt el különböző helyekről. Legutóbb 2023. január 27-én hajtott el a tulajdonos engedélye nélkül egy autóval Vésztőn. Napokkal korábban, 2023. január 15-én, szintén Vésztőn ugyanezt tette, a Kinizsi utcában ült be egy lezáratlanul parkoló kocsiba. Elindult, majd balesetet szenvedett, az autóval árokba sodródott. Ittasan és jogosítvány nélkül vezetett.

Tavaly év végén, karácsony első napján Vésztő és Szeghalom között, egy tanyánál ült be egy parkoló kocsiba, amiben benne volt az indítókulcs. A tulajdonos észrevette és utána ment, mire a férfi megállt, kiszállt a kocsiból és elszaladt, a rendőrök azonban elfogták. Már ekkor sem volt jogosítványa, így jármű önkényes elvétele bűncselekmény mellett szabálysértési eljárás is indult ellene.

Emellett az elmúlt hónapokban, különböző helyekről négy kerékpárt lopott el. A Szeghalmi Rendőrkapitányság rendőrei a 23 éves férfi ügyeivel kapcsolatosan a szükséges nyomozási cselekményeket elvégezték, és az ellene indult büntetőeljárások iratait 2023. március 13-án egyesítve továbbították az ügyészségre – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Nikolics Nemanja a Videoton FC Fehérvár sportigazgatója

A csapat korábbi futballistáját, a 43-szoros válogatott Nikolics Nemanját nevezték ki a Videoton FC Fehérvár

Ismét Nikházi Márk a Budafok vezetőedzője

Ismét Nikházi Márk lett a labdarúgó Merkantil Bank Ligában sereghajtó Budafoki MTE vezetőedzője. A klub,

Szijjártó Péter lett a Budapest Honvéd elnöke

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter lett a Budapest Honvéd elnöke, a csapatnak pedig egy új

Mészöly Gézával szerződést bontott a Budafok

A labdarúgó Merkantil Bank Ligában sereghajtó Budafoki MTE közös megegyezéssel szerződést bontott Mészöly Géza vezetőedzővel.

YouTube csatorna