Közösségi oldalak

Hírek

A fidesz kommunikációs igazgatója, habzó és büdös szájjal várta Magyar Pétert Pécsen

Menczer Tamás és Magyar Péter Pécsen 2024. december 3-án. Fotó: Magyar Péter/Facebook

Ma mindenki láthatta az Orbán-kormány valódi arcát. Egy túlzsúfolt gyermekvédelmi otthon előtt követett el garázdaságot Orbán Viktor kommunikációs igazgatója. Olyan épület előtt üvöltözött láthatóan ittas állapotban, habzó szájjal, magából kikelve, trágár módon 20 percen keresztül, ahol 3-4 éves súlyosan traumatizált gyerekek élnek. Egy ilyen politikusnak azonnal távoznia kell a közéletből – így reagált Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke a pécsi intézmény előtt kedd reggel történtekre a Facebook-oldalán.

Hozzátette: „a Fidesz a gyűlöletben, a Tisza Párt és magyar emberek milliói a szeretetben hisznek! A Fidesz a lopásban, mi az adakozásban hiszünk! Tessék választani!” Felszólította Orbán Viktort, hogy „hívja vissza a verőembereit a gyermekotthonoktól”, „végezze a feladatát, foglalkozzon végre a magyar emberek problémáival! Fejezze be Magyarország lejáratását, kezdjen el kormányozni és segítsen a szörnyű körülmények között élő súlyosan traumatizált 3-4 éves gyerekeken és a gyermekvédelemben dolgozó elkötelezett és megfélemlített szakembereken.” Ha nem megy, és szerinte látjuk, hogy egyáltalán nem megy, akkor mondjon le és legyen Magyarországon előrehozott választás. „Miniszterelnök Úr! Vége van! Gyurcsány Ferenc sem vette észre, Ön sem látja be. A kollegái pedig nem mernek szólni. Kezdjen csomagolni!” – fogalmazott.

Szürreális jelenetek zajlottak le kedden délelőtt, amikor Magyar Péter megpróbált bejutni a pécsi gyermekotthonba, ám a bejáratnál két államtitkár, köztük Menczer Tamás várta. A Fidesz kommunikációs igazgatója a Facebook-oldalán már számos alkalommal beleszállt a Tisza Párt elnökébe, most pedig ezt személyesen is megtette. Török Gábor úgy értékelte, hogy azok alapján, amit a választói ízlésekről, elvárásokról korábban megtanulhattunk (hogy milyennek szeretik látni a politikusokat az emberek), azt kellene mondani, hogy ez bizony hatalmas öngól volt Menczer Tamástól, túljátszás, túlszereplés, alulmúlás. De a világ változik, a kérdés csak az, hogy merre és mennyire.

 

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

 

YouTube csatorna

Archívum