Közösségi oldalak

Belföld

Szabálysértések, verekedő férfi Szeghalmon, piás sofőr Békésszentandrásnál

A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság 2024. május 31-én szabálysértési őrizetbe vett egy lőkösházi férfit, mert segédmotoros kerékpárral közlekedett úgy, hogy nincs rá vezetői engedélye. A rendőrök Dombegyházon, a Futó utcában igazoltatták és az engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt három napon belül bíróság elé állíthatják.

A Szarvasi Rendőrkapitányság 2024. június 1-jén őrizetbe vett egy férfit, mert megszegte a távoltartó határozatának szabályait. A bíróság megtiltotta neki, hogy a volt párjával felvegye a kapcsolatot, ennek ellenére elment hozzá. Bár a nő nem volt otthon, üzenetben fotókat küldött neki arról, hogy ott van a háza udvarán. A rendőrök a férfit szabálysértési őrizetben vették és három napon belül bíróság elé állíthatják.

Szeghalmon, egy szórakozóhelyen 2024. június 2-án 1 óra 45 perc körül egy férfi megütött három embert. A verekedőt a rendőrök előállították és garázdaság miatt büntetőeljárást indítottak ellene.

Ittas járművezetés gyanúja miatt állítottak elő a rendőrök 2024. június 2-án délelőtt egy férfit Békésszentandrás külterületéről a Szarvasi Rendőrkapitányságra. A szolnoki autóst a 44-es főúton állították le, majd miután a szonda alkoholfogyasztást jelzett nála, elvették a jogosítványát és büntetőfeljelentést tettek ellene – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.– tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Hatgólos döntetlen Kisvárdán

A Kisvárda hazai környezetben fordulatokkal teli, izgalmas meccsen 3-3-as döntetlent játszott a Zalaegerszeggel a labdarúgó Fizz Liga 17. fordulójának vasárnap

A Debrecen is elvitte a három pontot az FTC otthonából

A Debrecen egygólos győzelmet aratott a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 17. fordulójának második vasárnapi mérkőzésén. Az Európa-ligában

Nem tudta legyőzni otthon a Milan a Sassuolót

Az AC Milan hazai pályán 2-2-es döntetlent játszott a Sassuolóval az olasz labdarúgó-bajnokság 15. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén. A vendégek

Magabiztosan verte a sereghajtót a Paks

A Paks simán, 2-0-ra győzött a sereghajtó Kazincbarcika vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 17. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén, Mezőkövesden. A

 

YouTube csatorna