Közösségi oldalak

Belföld

Parfüm-tolvaj Békéscsabán – Rendőrségi hírek Békés megyéből

Parfümöket próbált meg ellopni egy férfi 2025. február 18-án 13 óra 30 perc körül az egyik békéscsabai drogériából. A ruhája alá rejtette a termékeket és ki akart menni az üzletből, de a biztonsági őr feltartóztatta és hívta a rendőrséget. A férfi ellen lopás vétség gyanúja miatt indított eljárást a Békéscsabai Rendőrkapitányság.

Ellopták egy nő kerékpárját 2025. február 18-án 19 óra 30 perc körül Sarkadon, egy csalási ház udvaráról. Miután nő bejelentést tett, a rendőrök adatot, információt gyűjtöttek és rövid idő alatt megtalálták a lopás feltételezett elkövetőjét, egy helyi férfit. A kerékpár is ott volt nála, így azt visszaadták a tulajdonosának. A férfi ellen lopás vétség gyanúja miatt indult büntetőeljárás.

A Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság rendőrei 2025. február 18-án 7 óra körül elfogtak egy helyi férfit, aki zaklatás vétség elkövetésével gyanúsítható. Előállították a rendőrkapitányságra, majd őrizetbe vették.

Szeméremsértés bűntett elkövetésének gyanúja miatt adott ki körözést a Békéscsabai Járásbíróság, az ellen a férfi ellen, akit 2025. február 18-án 11 óra 30 körül fogtak el a békéscsabai rendőrök. A férfit előállították, majd őrizetbe vették.

Lopás miatt kereste a Gyulai Törvényszék azt a férfit, akit 2025. február 18-án 15 óra körül fogtak el a Szeghalmi Rendőrkapitányság rendőrei. A férfit előállítását követően őrizetbe vették – tájékoztatta portálunkat Deményné Tűri Zsanett r. százados a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Jereváni győzelmével a pótselejtező küszöbén a válogatott

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra győzött csütörtökön az örmény csapat vendégeként a jereváni világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így

Nikolics Nemanja a Videoton FC Fehérvár sportigazgatója

A csapat korábbi futballistáját, a 43-szoros válogatott Nikolics Nemanját nevezték ki a Videoton FC Fehérvár

Ismét Nikházi Márk a Budafok vezetőedzője

Ismét Nikházi Márk lett a labdarúgó Merkantil Bank Ligában sereghajtó Budafoki MTE vezetőedzője. A klub,

Szijjártó Péter lett a Budapest Honvéd elnöke

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter lett a Budapest Honvéd elnöke, a csapatnak pedig egy új

YouTube csatorna