Közösségi oldalak

Belföld

Négy férfi veszélyeztette életünket az elmúlt napokban, ittassága miatt Békés megyében

Békés megyében a rendőrök négy férfit állítottak elő azért, mert úgy vezettek, hogy a szervezetükben a szondáztatás eredménye szerint alkohol volt. Egyiküknek nincs jogosítványa, őt őrizetbe vették.

Az elmúlt napokban négy férfi ellen indult járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének gyanúja miatt büntetőeljárás Békés megyében.

Egyiküket, egy 23 éves pétervásárai férfit 2023. április 29-én igazoltatták a rendőrök Békéscsabán, a Jókai utcában. Ő személygépkocsival volt, a vezetői engedélyét el is vették.

Két nappal később, 2023. május 1-jén szintén Békéscsabán, a Bethlen utcából állítottak elő a rendőrök egy férfit, mert az elektromos kerékpárját gépi üzemmódban használta, és a szonda ittasságot jelzett nála.

Másnap, 2023. május 2-án 1 óra 30 perc körül Békéscsabán, a Vaskapu utcában egy személygépkocsit vezető férfinél merült fel a gyanúja annak, hogy ittasan ült a volán mögött. Ráadásul jogosítványa sincs, így az ittas vezetés miatt büntetőeljárás indult ellene, az engedély nélküli vezetés miatt pedig szabálysértési őrizetbe vették és három napon belül bíróság elé állíthatják.

Egy órával később Sarkadon, az Ady Endre utcából állítottak elő a Kötegyán Határrendészeti Kirendeltség határrendészei egy autóst, akinél szintén alkoholfogyasztást jelzett a szonda. Neki volt jogosítványa, de csak az intézkedésig, mert a Sarkadi Rendőrkapitányság rendőrei büntetőeljárást indítottak ellene és bevonták tőle – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Háromgólos MTK-siker a Zalaegerszeg ellen

Az MTK Budapest házigazdaként – Kerezsi Zalán duplázásának is köszönhetően – 3-0-ra legyőzte az előző idényben kupadöntős Zalaegerszeget a labdarúgó

Paksi vereséggel rajtolt a Ferencváros

Az előző idényben ezüstérmes Ferencváros 4-2-es vereséget szenvedett a legutóbbi kiírásban harmadik Paks otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga szezonnyitó

Könnyedén nyert a Puskás Akadémia Debrecenben

Németh András két góljával a Puskás Akadémia 2-0-ra nyert a Debrecen vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga első fordulójának vasárnapi

Emberhátrányban szerzett bravúrpontot a Vasas az ETO ellen

A bajnoki címvédő ETO FC több mint egy órán keresztül emberelőnyben futballozva 2-2-es döntetlent játszott az élvonalba három év után

YouTube csatorna

Archívum