Közösségi oldalak

Belföld

Közlekedési baleset Lőkösházán és Békéscsabán, kerékpárlopás Vésztőn és elfogás a határon

Békés megyében 2022. szeptember 1-jén két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés a rendőrségre.

Lőkösháza külterületén 12 óra 30 perc körül egy kisbusz hátulról nekiütközött egy forgalmi okból álló személyautónak. A balesetben ketten könnyebben megsérültek. Néhány perccel később Békéscsabán, a Szarvasi úton megcsúszott, elesett és súlyosan megsérült egy motorkerékpárral közlekedő férfi.

A Szeghalmi Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított két férfi ellen, mert 2022. augusztus 24-én, Vésztőn, egy iskola hátsó udvaráról elloptak két kerékpárt. A rendőrök kutatást tartottak náluk, mindkét biciklit megtalálták, lefoglalták és visszaadják a tulajdonosoknak.

A battonyai közúti határátkelőhelyen, 2022. szeptember 1-jén 3 óra 45 perc körül a rendőrök elfogtak egy ukrán állampolgárságú férfit, akinek az egyik budapesti kerületi rendőrkapitányság lopás miatt elrendelte a körözését. A 35 éves férfit a rendőrjárőrök előállították a Mezőkovácsházi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként kihallgatták.

Kínai Nagydíj – Piastrié a pole pozíció Sanghajban

Oscar Piastri, a McLaren ausztrál versenyzője nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíj szombati időmérő edzését, így

Kínai Nagydíj – Hamilton nyerte a sanghaji sprintfutamot

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a Forma-1-es Kínai

Élőben közvetítjük a Karcagi SE–Sényő FC mérkőzést

Felhívjuk a labdarúgó kedvelő olvasók, illetve az érdeklődők figyelmét, hogy a 2025.03.22.-én szombat, 14:00 -kor

Kínai Nagydíj – Hamilton rajtol az élről a sprintfutamon

Meglepetésre Lewis Hamilton, a Ferrari brit pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíj pénteken rendezett sprintkvalifikációját,

 

YouTube csatorna

Kövess minket Facebookon!