Közösségi oldalak

Belföld

Bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit fogtak el a sarkadi rendőrök

Békés megyében 2021. július 15-én személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről nem érkezett bejelentés a rendőrségre.

 

A Sarkadi Rendőrkapitányság rendőrei 2021. július 15-én elfogtak egy 30 éves sarkadi férfit, akit több bűncselekmény miatt köröztek. Korábban sarkadi lakóházakból lopott többek között építőanyagot és bútorokat, valamint a Mezőkovácsházi Rendőrkapitányság is indított ellene büntetőeljárást kábítószerrel kapcsolatos bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A férfit a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Ferencváros tartja a lépést a Győrrel

A címvédő Ferencváros a második félidőben fordítva 3-1-re legyőzte hazai pályán a Diósgyőrt péntek este a labdarúgó Fizz Liga 29.

Háromgólos ETO-siker Felcsúton

A listavezető Győr 4-1-re győzött a Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 29. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. A vendégek viszonylag

Konferencia-liga – Vargáék háromgólos vereséget szenvedtek Madridban

A magyar válogatott Varga Barnabással felálló AEK Athén 3-0-s vereséget szenvedett a Rayo Vallecano vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga negyeddöntős párharcának

Bajnokok Ligája – Kétgólos hátrányban a Liverpool és a Barcelona is

A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpool FC a címvédő Paris Saint-Germain otthonában, az FC Barcelona pedig hazai pályán

YouTube csatorna

Archívum