Közösségi oldalak

Belföld

15 éves megrögzött bűnözőt kapcsoltak le Békés megyében

Mezőberényben, Muronyban és Békéscsabán történt bűncselekmények elkövetésével gyanúsítható 15 éves fiatalt vett őrizetbe a rendőrség Békés megyében.

A Békési Rendőrkapitányság rendőrei 2022. november 8-án elfogtak egy mezőberényi fiatalt, aki a gyanú szerint egyedül, illetve társaival több bűncselekményt követett el. Korábban Mezőberényben bántalmazott egy férfit, akinek könnyű sérülést okozott. Ezután társaival szintén Mezőberényben betörtek egy vegyesboltba, ahonnan többek között szeszes italokat és váltópénzt loptak, majd egy nappal később elvittek egy ház előtt parkoló quadot, amivel néhány száz métert mentek. Egy hónappal ezelőtt Muronyban egy ház udvaráról hajtottak el egy olyan autóval, amiben benne volt az indítókulcs.

Emellett a 15 éves fiú a gyanú szerint Mezőberényben, a vasútállomáson elvette egy idős embertől a szatyrát, illetve pénzt lopott egy mezőberényi sörözőből. Legutóbb, 2022. november 4-én pedig szintén Mezőberényben, a Belentai út és az Ady Endre utca kereszteződésénél odafutott egy kerékpározó nőhöz és kilopta a biciklije kosarából a táskáját. Békéscsabán az elmúlt hónapokban a gyanú szerint hétszer lopott különböző üzletekből. Összességében a 15 éves fiatalt a rendőrség 14 bűncselekmény elkövetésével gyanúsítja. Testi sértés, magánlaksértés, lopás, kifosztás, jármű önkényes elvétele szerepel a bűnlajstromán. A fiút a Békési Rendőrkapitányság őrizetbe vette – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló

YouTube csatorna

Archívum