Közösségi oldalak

Belföld

Ugrott a jogosítványa az értetlen piásnak Gyomaendrődön

A gyanú szerint ittasan vezetett az a férfit, akit 2026. február 27-én 21 óra körül ellenőriztek a rendőrök Gyomaendrődön, a Selyem utcában. A helyszíni mérés után, a további mérések is alkoholfogyasztást jeleztek nála, ezért a szarvasi rendőrök bevonták vezetői engedélyét és büntetőfeljelentést tettek ellene.

Hasonló intézkedés történt 2026. március 1-jén 15 óra 15 perc körül Békéscsabán is. A Békéscsabai Rendőrkapitányság rendőrei a József utcában állítottak meg egy személyautót, amit egy helyi férfi vezetett. A légalkoholszintje az első és a további méréseknél közel 1 mg/l értéket mutatott. Vezetői engedélye nem volt, mert korábbi eltiltása után nem végezte el a kötelező utánképzést. A Békéscsabai Rendőrök az ittas vezetés miatt büntetőeljárást indítottak ellene, az engedély nélküli vezetés miatt pedig szabálysértési őrizetbe vették és három napon belül bíróság elé állíthatják.


Az eltiltás hatálya alatt és a gyanú szerint ittasan vezetett személyautót, az az 50 éves nő, akivel szemben 2026. március 1-jén 23 óra körül intézkedtek a rendőrök. Békéscsaba külterületén, az Orosházi úton állították meg, és hamar kiderült, hogy nem ülhetett volna a kormány mögé, mert a Békési Rendőrkapitányság nemrégiben eltiltotta ettől. Miután a szonda is ittasságot jelzett nála a rendőrök előállították a rendőrkapitányságra és őrizetbe vették. Járművezetés az eltiltás hatálya alatt és ittas járművezetés miatt is büntetőeljárás indult ellene – tájékoztatta portálunkat Deményné Tűri Zsanett r. százados a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

YouTube csatorna

Archívum