Közösségi oldalak

Belföld

A szemetesből került elő a pénztárca Tótkomlóson

Tótkomlóson egy boltban felejtette egy vásárló a pénztárcáját. A megtaláló elvitte, ezért büntetőeljárás indult ellene. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.

Pénztárcát talált egy vásárló egy boltban 2023. március 12-én Tótkomlóson. Egy nő felejtette a pulton a piros tárcát, benne voltak az iratai és néhány ezer forint. A férfi ahelyett, hogy szólt volna az eladónak, vagy az iratok alapján megkereste volna a tulajdonost, hazavitte a tárcát. A boltban van biztonsági kamera, a felvétel alapján azonnal ki is derült, ki követte el a bűncselekményt. A rendőrök elmentek a férfihez és elszámoltatták, a szemetesében megtalálták a pénztárcát az iratokkal, a házában pedig a pénzt.

Az Orosházi Rendőrkapitányság a 22 éves fiatalember ellen büntetőeljárást indított, a nyomozás vizsgálati szakaszában a rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és 2023. május 4-én megküldték az ügy iratait az ügyészségre. A történtek kapcsán a rendőrség felhívja a figyelmet arra, hogy a talált dolgot nem lehet megtartani, azt mielőbb meg kell próbálni visszajuttatni a tulajdonosának. Ha vannak benne elérhetőségek, ezt meg lehet tenni közvetlenül, ha nincsenek, le kell adni a helyi önkormányzatnál talált tárgyként. Utóbb a gyanúsítottá vált férfi is azt mondta: egy hirtelen ötlet volt, hogy eltette a talált tárcát, sajnálja az egészet – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Fernando Alonso: továbbra is hiszek az Aston Martin projektjében

Az Osztrák Nagydíj csütörtöki sajtónapján ismét a jövőjével kapcsolatos kérdések kerültek a középpontba Fernando Alonso körül. A kétszeres világbajnok határozottan

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

 

YouTube csatorna

Archívum