Közösségi oldalak

Belföld

Ittas sofőrök Kondoroson és Szeghalmon, jogsi nélkül vezetett egy értetlen Sarkadon

Ittas járművezetés gyanúja miatt két férfit is előállítottak a rendőrök 2022. november 1-jén Békés megyében. Először Kondoroson, az Ady Endre utcában 10 óra után néhány perccel egy személygépkocsival közlekedő férfinál jelzett alkoholfogyasztást a szonda. A rendőrjárőrök az orosházi férfit orvosi vizsgálatra és mintavételre vitték. Emellett az igazoltatásakor az intézkedő rendőrök azt is megállapították, hogy nincsen érvényes vezetői engedélye. A 27 éves férfit a Szarvasi Rendőrkapitányság szabálysértési őrizetbe vette, és engedély nélküli vezetés miatt a rendőrök három napon belül bíróság elé állíthatják.

Ezután Szeghalmon, a Jókai utcában 12 óra 45 perc körül egy kerti traktor vezetőjét ellenőrizték a rendőrök. Nála három légalkoholmérés eredménye lett pozitív. A rendőrök mindkét férfi ellen ittas járművezetés gyanúja miatt büntetőfeljelentést tettek.

Sarkadon, a Gyulai útról 2022. november 1-jén 23 óra körül előállítottak a rendőrjárőrök egy rétközberencsi férfit. Személygépkocsit vezetett annak ellenére, hogy korábban a rendőrség eltiltotta a járművezetéstől. A Sarkadi Rendőrkapitányság járművezetés az eltiltás hatálya alatt vétség miatt büntetőeljárást indított ellene – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló

YouTube csatorna

Archívum