Közösségi oldalak

Belföld

Villanyoszlopnak rohant egy ittas férfi Medgyesbodzáson, szintén piált a Békésen lekapcsolt tarhosi férfi is

Medgyesbodzás külterületén, 2022. május 8-án 18 óra után néhány perccel letért az útról és villanyoszlopnak ütközött egy személygépkocsi. A balesetben a jármű vezetője, egy 32 éves medgyesbodzási férfi könnyű sérülést szenvedett. Felmerült a gyanúja annak, hogy ittsan vezetett, ezért a rendőrök elvették a vezetői engedélyét és büntetőfeljelentést tettek ellene.

Közúti ellenőrzést végző rendőrök állítottak elő egy férfit 2022. május 8-án 7 óra körül Békésen. A 44 éves tarhosi férfi személygépkocsit vezetett és a szonda alkoholfogyasztást jelzett nála. Miután a mért légalkohol érték olyan magas volt, hogy a gyanú szerint bűncselekményt követett el, a rendőrök elvették a jogosítványát és eljárást indítottak ellene.

A Békéscsabai Rendőrkapitányság rendőrei 2022. május 8-án elfogtak egy dobozi férfit, aki ellen a Győri Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja járművezetés ittas állapotban vétség és más bűncselekmények miatt elfogatóparancsot adott ki. Emellett a Békéscsabai Rendőrkapitányság is körözte, mert több, szabálysértésért kapott helyszíni bírságot nem fizetett be és ezeket a Gyulai Járásbíróság átváltoztatta elzárásra. A férfit a rendőrök Gyulára, a Békés Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

YouTube csatorna

Archívum