Közösségi oldalak

Hírek

Debreceni férfiak törtek be a gyanú szerint egy házba Orosházán

Valószínűleg nem gondolták, hogy hamarosan vissza kell térniük Orosházára, de már nem önszántukból. A Békés és Hajdú-Bihar megyei rendőrök kitartó munkája azonban meghozta az eredményt: elfogták őket.

Betörők vittek el egy bútorszéfet 2022. január 28-án este egy orosházi családi házból. A széfben pénz volt. A házban működő biztonsági rendszer segítségével jelzést kapott a történtekről a tulajdonos, aki először egyik családtagjának szólt, majd a rendőrséget is értesítette. A bejelentés után a rendőrök rövid időn belül a helyszínre érkeztek, de a háznál már nem találtak senkit, az elkövetők rendkívül gyorsan elmenekültek. Az Orosházi Rendőrkapitányság és a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói kitartóan gyűjtötték és elemezték az információkat.

A szálak Hajdú-Bihar megyébe vezettek, ezért az ottani rendőrök is bekapcsolódtak a nyomozásba, és az ő segítségükkel sikerült azonosítani a férfiakat. A szoros és kiváló együttműködés ezután is folytatódott, a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi szolgálatának, illetve Közterületi Támogató Alosztályának rendőrei 2022. február 22-én hajnalban a Debreceni Rendőrkapitányság nyomozóival együtt Debrecenben elfogták a két férfit. Az Orosházi Rendőrkapitányság az 54 éves P. Zoltánt és az 53 éves L. Istvánt lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló

 

YouTube csatorna

Archívum