Közösségi oldalak

Belföld

Rendőrök munkáját díjazta a Magyar Autóklub

Az autósokat segítő szervezet két Békés megyében dolgozó, kiemelkedő munkát végző közlekedési rendőrt jutalmazott.

Szikszai István, az Autóklub Békés megyei címzetes elnöke és Hugyecz György, a segélyszolgálat munkatársa gratulált a rendőröknek.

A hagyománynak megfelelően idén is elismerésben és jutalomban részesített két közlekedésrendészeti szakterületen, Békés megyében dolgozó rendőrt a Magyar Autóklub Dél-Alföldi Regionális Szervezete. Az ünnepélyes díjátadás 2021. december 30-án 10 órakor kezdődött Békéscsaba főterén, a városháza előtt, ahol Szikszai István, az Autóklub Békés megyei címzetes elnöke és Hugyecz György, a segélyszolgálat munkatársa gratulált a rendőröknek. Megköszönték a közlekedésbiztonság javítása és a balesetek megelőzése érdekében végzett munkájukat, majd átadták nekik a jutalmakat.

Mészár Róbert helyszínelő, balesetvizsgáló és Benczik Romulus r. törzsőrmester

Az egyik elismerésben részesült Mészár Róbert a Szeghalmi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztályának helyszínelő és balesetvizsgálója. A főtörzsőrmester több mint 12 éve rendőr és 2014 óta baleset-helyszínelőként dolgozik, így folyamatosan szembesül azzal, milyen szerencsétlenségekhez, tragédiákhoz vezet a szabálytalanság. A másik jutalmazott, Benczik Romulus r. törzsőrmester, aki pályakezdőként a Budapesti Rendőr-főkapitányságon, majd a Készenléti Rendőrségen szolgált, és két éve a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztályának járőrvezetője. Kollégáival minden nap azon dolgoznak, hogy minél több szabálytalankodót kiszűrjenek a forgalomból és minél kevesebb baleset történjen, kevesebben sérüljenek meg, veszítsék életüket az utakon. Mindketten kivételes elhivatottsággal, hozzáértéssel és nagy szorgalommal végzik munkájukat.

Fernando Alonso: továbbra is hiszek az Aston Martin projektjében

Az Osztrák Nagydíj csütörtöki sajtónapján ismét a jövőjével kapcsolatos kérdések kerültek a középpontba Fernando Alonso körül. A kétszeres világbajnok határozottan

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

YouTube csatorna

Archívum