Közösségi oldalak

Technika

Bemutatták az Oroszországban készült Atom elektromos autót

Az új orosz elektromos autó, az Atom bemutatására az InRussia nemzetközi fórum-kiállítás keretében került sor, amely Minyeralnije Vodi városában, Stavropol régióban kezdődött meg – közölte a régió kormányzója, Vlagyimir Vlagyimirov. Kiemelte, hogy ez a fórum egyik legjobban várt eseménye és Oroszország iparának lehetőségeit mutatja be.

„Az InRussia fórumon részt vettem az új orosz elektromos autó, az Atom bemutatásán. Ez az egyik legjobban várt bemutató a fórumon, és jól mutatja iparunk lehetőségeit. Az autó teljes egészében Oroszországban készült. Hosszú távú partnerünkkel, a Roszatom vállalattal együttműködve azon dolgozunk, hogy már jövőre az Atomok taxiként közlekedjenek a régióban”

– közölte Telegram-csatornáján.

Őrületes mérkőzésen nyert a City – Szoboszlai gólt szerzett, és piros lapot kapott

Szoboszlai Dominik nagyszerű szabadrúgásgóljával vezetést szerzett a Liverpool, mégis 2-1-es vereséget szenvedett a vendég Manchester Citytől az angol labdarúgó-bajnokság 25.

Kétszer volt hátrányban a Nyíregyháza, de így is nyert az MTK ellen

A Nyíregyháza hazai pályán hátrányból fordítva 4-2-re legyőzte az MTK Budapestet a labdarúgó Fizz Liga 21. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén. Remekül

Harry Kane vezérletével nyert a Bayern München

A listavezető és címvédő Bayern München Harry Kane duplájának is köszönhetően 5-1-re legyőzte Hoffenheimet vasárnap a német labdarúgó-bajnokság 21. fordulójának

Varga Barnabás duplázott a görög élvonalban

A görög labdarúgó-bajnokságban szereplő AEK Athén vasárnapi kezdőcsapatának tagja volt Varga Barnabás, aki a sereghajtó Panszerraikosz elleni idegenbeli mérkőzés 55.

YouTube csatorna