Tíz emberrel nyert a Kazincbarcika a Békéscsaba ellen

Krnács Richárd a csabaiak hálóőre a kapott gól ellenére jól oldotta meg a feladatát. Fotó: Vajda János/Észak-Magyarország

Úgy tűnik, hogy az ETO előző heti legyőzése csak fellángolás volt a Békéscsaba 1912 Előre NB II-es labdarúgócsapata részéről. A lila-fehérek a bajnokság vasárnapi fordulójában Kazincbarcikán szenvedtek kínos vereséget, ezzel pedig egy alsóházi közvetlen riválisukat „ébresztették fel téli álmából”.

54. perc: A tizedik hazai szögletet Toma György végezte el, a labdát Farkas András fejelte be a kapuba, 1–0.
74. perc: Kovács Máté Krisztián állította meg a hazai térfélen Lukács Raymondot. A játékvezető rögtön felmutatta a piros lapot a barcikai játékosnak.