Harcművész HHV Kupa 4. forduló

A már megszokott aktivitással folytatódott a negyedik fordulóval a Békés Megyei Harcművész Szövetség által kiírt harcművész HHV Kupa.

Vannak új indulók is, és akadt, aki most nem küzdött. Várhatóan áprilisra fognak véget érni a selejtezők, és utána várható a döntő verseny – ha a vírusveszély megengedi. Az is várható, hogy az iskolai csoportokból a versenysorozatban résztvevők közül többen kedvet kapnak majd ahhoz, hogy ha visszaáll az élet a normál kerékvágásba, akkor  folytassák a versenyzést – szakosztályi edzések résztvevőjeként.

Ez természetesen minden korosztályra vonatkozik, s így talán még a harcművészet fejlődése, a létszám emelkedés  is elképzelhető – a nehéz körülmények ellenére. Az biztos, hogy optimális esetben is rendkívül zsúfolt lesz az éves versenynaptár, hiszen a versenyek zömében április-tól kezdődhetnek, s ezért jó néhány szakosztályban az alapozással próbálnak erőt gyűjteni erre az időszakra! A HHV Kupa következő fordulójának vége február végén lesz majd!

Eredmények:

K.5.B.csoport:
Serdülők:

Korcsok Bence – Csarnai Roland 6:5
Szabó Milán – Nagy Szabolcs 6 : 5
1.Korcsok Bence     6 p.
2.Nagy Szabolcs      5 p.
2.Szabó Milán         5 p.
4.Csarnai Roland     4 p.
5.Leszkó Balázs        3.p.
5.Suhajda Péter         3.p.
7.Köles Keve             1 p.
7.Balogh Bálint         1 p.

Lányok:
Váróczi Lilla – Mihály Luca 10 : 11
1.Váróczi Lilla 5 p.
2.Szigeti Liza  2 p.
2.Mihály Luca 2 p.

K.5.C csoport
Serdülők:
Meszjár Koppány – Hajdú István 12 : 4
Kálnási-Tóth Levente  – Meszjár Koppány 8 : 9

A csoport állása:
1.Kálnási-Tóth Levente 5 p.
1.Meszjár Koppány 5 p.
3.Szederjesi Róbert 1 p.
3.Hajdú István 1 p.

Lányok:
Sárközi Boglárka – Berta Panna  6 : 5
Pelyák Mira – Bereczki Lara 2 : 9
Víg Virág – Berta Panna  7 : 3
Víg Virág – Ancsin Gréta 8 : 5

1. Bereczki Lara 7 p.
2.Sárközi Boglárka 6 p.
3.Víg Virág     4 p.
4.Pelyák Mira 3 p.
4.Berta Panna 3 p.
6.Ancsin Gréta 1 p.

K.6.B csoport
Serdülők:

1.Czepó Donát 10 p.
2.Dzurek Gyula 9 p.
3.Kis Bence 6 p.
3.Korcsok Nándor 6 p.
5.Szencsenkov Boldizsár  5 p.

Lányok:
Babinszki Barbara – Kajó Renáta 7 : 6
Kajó Renáta – Babinszki Barbara 9 : 8
1.Babinszki Barbara 5 p.
2.Kajó Renáta 3 p.
3. Újfaluczki Csenge 1 p.

K.6.C csoport
Serdülők:

Baukó Bence – Finta Bence  5 : 4
Baukó Bence – Baji-Timkó Gergely 11: 0

1.Finta  Bence 7 p.
2.Szák Andor  6 p.
3.Baukó Bence 4 p.
4.Fábián Zalán 3 p.
5.Sipos Tamás 2 p.
5.Márk Zsombor 2 p.
5.Baji-Timkó Gergő 2 p.

Lányok:
1.Vidéki Adél 4 p.
2.Bálint Tímea 2 p.

K.7.B csoport
Ifjúságiak:

1.Isztin István 2 p.
2.Csongrádi Marcell 1 p.

K.7. C csoport
Ifjúságiak:

1.Süle Mihály Máté 5 p.
2.Gajdács Martin 4 p.
3.Vágréti-Bogár Simon 2 p.
4.Budai Bálint 1 p.

Lányok:
Hankó Petra – Hajdú Alexandra 9 : 8
1.Hankó Petra  2 p.
2.Hajdú Alexandra 1 p.

K.8.B csoport
Ifjúságiak

1.Polyák Zalán 2 p.
2.Korcsok Péter 1 p.

K.8.D
Ifjúságiak:

Orvos Kristóf – Gémes Máté  11 : 8
Kiss Zoltán – Orvos Kristóf 8 : 7
1. Gémes  Máté 8 p.
1. Kiss Zoltán 8 p.
3.Fazekas András 5 p.
4.Prókai Zsolt 4 p.
5.Orvos Kristóf  3 p.
6.Olsák Benjámin 2 p.
6.Jánoska Levente 2 p.

Goshinkai 2.csoport

Gyermek:
Korcsok Zsolt  – Kovács Marcell 12 : 18
Korcsok Zsolt – Sárközi  Alen 13 : 11
1.Sárközi Alen 9 p.
2.Korcsok Zsolt 8 p.
3.Kovács Marcell 4 p.
3.Lestyán Vilmos 3 p.

Serdülők:
1.Petrovszki Tamás 5 p.
2.Sárközi Artúr 4 p.
3.Hankó Petra 3 p.
4.Lovas László 2 p.
5.Domokos Boglárka 1 p.

Békéscsabai  JALTE  All-Style – Seibukan Goshinkai Karate csoport:

Felnőttek:
1.Frisnyicz János 4 p.
2.Ignéczi Károly 1 p.
2.Matuska Tamás 1 p.
Ifjúságiak:
Szabadi Kata – Erki Emma  5 : 4
1.Szabadi Kata 4 p.
2.Erki Emma 2 p.

Serdülők:
1.Gulyás Milán 2 p.
2.Téglás Mihály: 1 p.

Lányok:
1.Ticz Enikő 4 p.
2.Varga Panna 1 p.
2.Szabadi Luca 1 p.

Gyermek
Téglás Mihály – Majzik Ödön 8 : 3
1.Téglás Mihály 6 p.
2.Majzik Ödön 4 p.
3.Titz Nándor 2 p.

Goshinkai 3 Majoros-csoport
Csarnai Szabolcs  – Komáromi Kevin 6 . 4

Debreczeni team Csoport
Gyermek fiú

Káli Zoltán – Baukó Pál 2 : 4
Born Henrik – Megyeri Martin 0 : 3
Vajgely Milán – Stír István 5 : 3
Ördög József – Ádám Pál 4 : 3
Szpisják Balázs – Tóth Pál Zsombor 2 : 6
Kovács Benjámin – Szűcs Levente 3 : 4
Káli Zoltán – Megyeri Martin 3 : 6
Brindás Patrik – Ördög József 5 : 7
Vajgely Milán – Born Henrik 6 : 0
Tóth Pál Zsombor – Megyeri Martin 4 : 6
Szpisják Balázs – Ádám Pál 2 : 2

1. Megyeri Martin 15 p.
2.Vajgely Milán 14p.
3.Ördög József  13 p.
3.Ádám Pál   13 p.
3.Stír István 13 p.
6. Tóth Pál Zsombor 11 p.
7.Baukó Pál 10 p.
8.Kovács Benjámin 9 p.
8.Born Henrik 9 p.
8.Szűcs Levente 9 p.
11. Szpisják Balázs  8 p.
11.Káli Zoltán 8 p.
13.Brindás Patrik 6 p.
14.Kovács Roland 2 p.

Gyermek lányok
Baukó Pálma – Debreczeni Lilla 4 : 4
Nátor Petra – Debreczeni Lilla 1 : 1
1.Szekeres Flóra  15 p.
2.Baukó Pálma 11 p.
3.Kohanyecz  Zoé 8 p.
4.Debreczeni Lilla  6 p.
5.Nátor Petra 5 p.
6.Jancsó Csenge 1 p.

O1 csoport 
Szűcs Máté – Szabó Milán 4 : 5
Nátor Dániel – Szabó Milán 3 : 7
Jancsó Zsombor – Szabó Milán 2 : 2
1.Jancsó Zsombor 13 p.
2.Szabó Milán 12 p.
3.Szekeres Emma 11 p.
4.Szegedi Zsombor  9 p.
4.Szűcs Máté  9 p.
6.Nátor Dániel 6 p.