Folytatódtak a HHV Kupa küzdelmei

A Lakótelepi SE Kick-box Debreczeni team csapatának sikeres vizsgázói a vizsga után

A Békés Megyei Harcművész Szövetség által kiírt versenysorozat, a HHV Kupa küzdelmei folytatódtak. A vírushelyzet miatt kiesett versenyzési alkalmak pótlására életre hívott kezdeményezés eddig 10 csoport 52 versenyzőjét vonta be a semi-contact stop szabályrendszerű mérkőzésekbe.

Eddig legnagyobb számban a Békéscsabai Kazinczy Ferenc Általános Iskola önvédelmi csoportjai képviseltették magukat, de  Újév után több új versenyző elindulása is várható, hiszen több klub ekkor jelezte az edzések újra indítását és a klubok egy része most az év végi övvizsgákra koncentrált, hiszen ez teljesen más jellegű felkészülést igényel. A békéscsabai JALTE kick-boksz szakosztályának tagjai több csoportban vizsgáztak sikeresen.

A HHV (Harcművész Házi Versenyek) Kupa lebonyolítási rendszere –edzéseken, zárt csoportokban vívnak küzdelmeket a résztvevők – lehetővé teszi, hogy később is be lehet kapcsolódni a versenyzésbe. A résztvevők oklevelet, a döntők dobogósai pedig érmet, oklevelet, a győztesek kupát kapnak majd, ami annak köszönhető, hogy a megyei szövetség mellé belépett támogatóként az öt harcművész szakosztályt működtető békéscsabai József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület is.

Gregor László

Eredmények:

K.5.B.csoport:
Serdülők:
Korcsok Bence – Szabó Milán  9 : 8
Suhajda Péter – Nagy Szabolcs 6 : 7
Balogh Bálint – Csarnai Roland 6:8
László Balázs – Köles Keve 11 : 10

A csoport állása:
1.Csarnai Roland 2 p.
2.László Balázs 2 p.
3.Korcsok  Bence 2 p.
4.Nagy Szabolcs 2 p.
5.Balogh Bálint 1 p.
6.Köles Keve 1 p.
7.Szabó Milán 1 p.
8.Suhajda Péter 1 p.

Lányok:
Váróczi Lilla – Szigeti Liza 11:10
A csoport állása:
1.Váróczi Lilla 2 p.
2.Szigeti Liza 1 p.

K.5.C csoport
Serdülők:
Kálnási-Tóth Levente – Szederjesi Róbert  11 : 6
A csoport állása:
1.Kálnási-Tóth Levente 4 p.
2.Meszjár Koppány 1 p.
3.Szederjesi Róbert 1 p.

Lányok:
Bereczki Lara – Sárközi Boglárka 7 : 9
Bereczki Lara – Pelyák Mira 11: 8
Sárközi Boglárka – Pelyák Mira 9 : 3

A csoport állása:
1.Sárközi Boglárka 4 p.
2.Bereczki Lara 3 p.
3.Pelyák Mira 2 p.

K.6.B csoport
Serdülők:
Dzurek Gyula – Korcsok Nándor  6 : 5
Szencsenkov Boldizsár – Kis Bence 6 : 8
Czepó Donát – Korcsok Nándor  11 : 9
Szencsenkov Boldizsár – Czepó Donát 1 : 3
Kis Bence – Korcsok Nándor 6 : 7

A csoport állása:
1.Czepó Donát 6 p.
2.Dzurek Gyula 6 p.
3.Kis Bence 4 p.
4.Korcsok Nándor 4 p.
5.Szencsenkov Boldizsár  2 p.

Lányok:
Babinszki  Barbara – Újfaluczki  Csenge 13 : 9
A csoport állása:
1.Babinszki Barbara 2 p.
2.Újfaluczki Csenge 1 p.

K.6.C csoport
Serdülők:
Finta  Bence – Márk  Zsombor  5 : 4

A csoport állása:
1.Finta  Bence 4 p.
2.Fábián Zalán 2 p.
3.Szák Andor  2 p.
4.Sipos Tamás 2 p.
5.Márk Zsombor 1 p.

Lányok:
1.Vidéki Adél 2 p.
2.Bálint Tímea 1 p.

K.7.B csoport
Ifjúságiak:
1.Isztin István 2 p.
2.Csongrádi Marcell 1 p.

K.7. C csoport
Ifjúságiak:
Süle Mihály – Budai Bálint  5 : 2
A csoport állása:
1.Süle Mihály Máté 5 p.
2.Gajdács Martin 4 p.
3.Vágréti-Bogár Simon 2 p.
4.Budai Bálint 1 p.

K.8.B csoport
Ifjúságiak
Polyák Zalán – Korcsok Péter 11 : 10
A csoport állása:
1.Polyák Zalán 2 p.
2.Korcsok Péter 1 p.

K.8.D
Ifjúságiak:
Prókai Zsolt – Olsák Benjámin 10 : 11
Jánoska Levente – Kiss Zoltán 8 : 10
Gémes Máté – Kiss Zoltán 11 : 10

A csoport állása:
1. Gémes  Máté 6 p.
2.Fazekas András 5 p.
3.Prókai Zsolt 4 p.
4.Kiss Zoltán 4 p.
5.Olsák Benjámin 2 p.
6.Jánoska Levente 2 p.

Goshinkai 2.csoport
Serdülők:
Lovas László – Korcsok Zsolt 11 : 10
Sárközi Alen – Kovács Marcell 12 : 5
Sárközi Alen – Korcsok Zsolt 7 : 3
Lestyán Vilmos – Korcsok Zsolt 10 : 7

A csoport állása:
1.Sárközi Alen 6 p.
2.Lovas László 4 p.
3.Lestyán Vilmos 3 p.
4.Korcsok Zsolt 3 p.
5.Kovács Marcell 1 p.

Békéscsabai  JALTE  All-Style – Seibukan Goshinkai Karate csoport:

A csoport állása:
Felnőttek:
1.Frisnyicz János 2 p.
2.Ignéczi Károly 1 p.
Gyermek
1.Téglás Mihály 4 p.
2.Majzik Ödön 3 p.
3.Titz Nándor 2 p.