Döntőbe jutottak a békéscsabai atléták

Erős Eszter

Óriási egyéni küzdelmek voltak a debreceni Csapat Bajnokság elődöntőjében, s mindkét nap a legnagyobbak utáni biztos 4. helyen álltunk – nyilatkozta Tóth Sándor mester a hétvégi páratlan sikerről.

Tóth Sándor kiemelte: dicséretes mindenkinek a hozzáállása és az egymásért küzdelem a csapatban. Különösen az egyéni győztesek és élközelben végzők dicsérendők: Kovács Barbara aki rajt-cél győzedelmet ért el, valamint a 2. helyen végző Bogdán Annabella, Erős Eszter, Nadj Levente, Karsai Gábor, valamint  a 4 x 400 m-es váltónk (Steigerwald Ernő, Jeremiás Donát, Hrabovszki Balázs, Nadj Levente), a 3.helyezett Steigerwald Ernő,Döme Adél, Szebegyinszki Richárd.

A negyedik hellyel is biztosan kerültünk az őszi Csapat Bajnoki döntőbe.  A versenyszabályzat adta lehetőség szerint, jó partnerünk volt ismét az SZVSE, akikkel együtt VIHARSAROK csapat néven érjük el a kezdetektől a tartós sikerünket. S akik Székesfehérváron is ott lesznek a 17 csapatos Keleti csoportból.

  1. Budapesti Honvéd Sportegyesület 448.5 pont
  2. GEAC – Ikarus 417 pont
  3. DSC-SI – NYSC 406 pont
  4. Viharsarok 323.5  pont
  5. Konok Kunok 276.5 pont
  6. Dunafok 251 pont

Pontszerzők:

Helyezés Név Versenyszám Eredmény
1. Kovács Barbara 5000 m gyaloglás 22:38.88
2. Bogdán Annabella gerelyhajítás 56,24 m
2. Nadj Levente 400 m 48,05
2. Karsai Gábor 5000 m 15:13,81
2. Erős Eszter rúdugrás 370 cm
3. Steigerwald Ernő 400 m 49,95
3. Döme Adél rúdugrás 345 cm
3. Szebegyinszki Richárd diszkoszvetés 48,59
5. Hrabovszki Balázs távoludrás 674 cm
5. Bogdán Annabella súlylökés 12,26 m
6. Zahorán Petra 5000 m gyaloglás 25:31,72
7. Zahorán Adrienn 800 m 2:17.10
7. Kovács Róbert súlylökés 13,37 m
7. Kovács Róbert diszkoszvetés 39,50 m
8. Nadj Levente 200 m 22,54
8. Molnár Balázs 5000 m 15:57,05
9. Csizmazia Áron diszkoszvetés 37,75
10. Steigerwald Ernő 200 m 22,84
10. Zahorán Milán 1500 m 4:13.12
12. Szalai András 5000 m 16:46,62
Copyright © 2015-2021 KELETEN.HU – Impresszum