Augusztus 7-én rajtol a MOL Magyar Kupa 2021-2022-es szezonja

Az MLSZ hivatalos honlapja alapján a sorozatban 160 csapat fog vesz részt. A 12 NB I-es és 20 NB II-es klub mellett az összes olyan NB III-as sportszervezet is indul a labdarúgó Magyar Kupában, amely nem indít csapatot az élvonalban vagy a másodosztályban.

A három legmagasabb osztály 81 csapata mellett a megyei osztályokból 79 együttes,

ebből öt együttes Békés megyéből szerepel majd a sorozatban,

méghozzá azok, amelyek a 2020/2021-es Megyei Kupában a legjobban szerepeltek.

Az első fordulóban az NB III-as és alacsonyabb osztályú egyesületek lépnek pályára. A párosítások már korábban, július 19-én kiderültek, most pedig biztossá váltak a kezdési időpontok is, amelyek elérhetőek az Adatbankban.

Az idei legelső párharcot a megyei I. osztályú MUN SE és a Csepel FC vívja augusztus 7-én, 11 órától. Ezen a hétvégén 128 csapat verseng az első körben és a legtöbb találkozó délután fél 5-kor kezdődik.

  • Aqua-General Hajdúszoboszlói SE (NB III) – Balassagyarmati VSE (NB III)
  • Érsekvadkerti SE (Megyei I.) – Karancslapujtő KSE (Megyei I.)
  • Austria-J. Vásárosnamény (Megyei I.) – Sényő-Carnifex FC (NB III)
  • Tüzépker-Derecskei LSE (Megyei I.) – Gyöngyösi AK-Mátra-Beton (Megyei I.)
  • BTE Felsőzsolca (Megyei I.) – SBTC (NB III)
  • Energia SC Gyöngyös (Megyei I.) – Tállya KSE (NB III)
  • DEAC (NB III) – Tiszafüredi VSE (NB III)
  • Encs VSC (Megyei I.) – Ibrány SE (Megyei I.)
  • Monostorpályi SE (Megyei I.) – Berkenye SE (Megyei I.)
  • Rakamazi Spartacus SE (Megyei II.) – Heréd LC (Megyei I.)
  • Eger SE  (NB III) – Putnok FC (NB III)
  • Nagydobosi LSE (Megyei II.) – Tarpa SC (Megyei I.)
  • Csenger FC (Megyei I.) – Kolorcity Kazincbarcika SC (NB III)
  • FC Hatvan (Megyei I.) – Sajóbábonyi VSE (Megyei I.)
  • Vác FC (NB III) – Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)
  • Cigánd SE (Megyei I.) – Hidasnémeti VSC Polgári (NB III)
  • Jánoshalmi FC (Megyei I.) – ESK Kiskundorozsma (Megyei I.)
  • Szegedi VSE (Megyei I.) – Füzesgyarmati SK (NB III)
  • Körösladányi MSK (Megyei I.) – FC Dabas (NB III)
  • Jamina SE Békéscsaba (Megyei I.) – Gyulai Termál FC (Megyei I.)
  • Kiskőrösi LC (Megyei I.) – Dabas-Gyón FC (NB III)
  • Fővárosi Vízművek SK (Megyei I.) – Szabadszállási SE (Megyei I.)
  • Tiszasziget SE (Megyei I.) – BVSC-Zugló (NB III)
  • Ikarus BSE (Megyei I.) – Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
  • Ráckeve VAFC (Megyei I.) – Kalocsai FC (Megyei I.)
  • Albertirsai SE (Megyei II.) – Karcagi SE (Megyei I.)
  • Algyő SK (Megyei I.) – UFC Gyömrő (Megyei I.)
  • CSO-KI Sport (Megyei I.) – Jászberényi FC (NB III)
  • Taksony SE (Megyei I.) – Ceglédi VSE (NB III)
  • Szarvasi FC 1905 (Megyei I.) – ESMTK (NB III)
  • Monor (NB III) – Rákosmente FC (NB III)
  • Törökszentmiklósi FC (NB III) – BKV Előre (NB III)
  • Koroncó KSSZE (Megyei I.) – Szentantalfa NVSE (Megyei I.)
  • Zsámbéki SK (Megyei I.) – Lipót Pékség SE (Megyei I.)
  • Tutitextil Körmend VSE (Megyei II.) – Credobus Mosonmagyaróvár (NB III)
  • Csornai SE (Megyei I.) –Balatonfüredi FC (NB III)
  • Jánossomorjai SE (Megyei I.) – VLS Veszprém (NB III)
  • Csolnoki SZSE (Megyei II.) – SC Sopron (NB III)
  • Tanakajd TC (Megyei II.) – Balatonalmádi SE (Megyei I.)
  • Technoroll Teskánd KSE (Megyei I.) – Sárvár FC (Megyei I.)
  • Mosonszentmiklós SE (Megyei II.) – Perbál SC (Megyei II.)
  • Móri SE (Megyei I.) – Femat Csesztreg (Megyei I.)
  • Táplán SE (Megyei I.) – Tatabányai SC (NB III)
  • Győrújbarát SE (Megyei I.) – Pápai Perutz FC (NB III)
  • Abda SC-VVFK BAU (Megyei I.) – Tihanyi FC (Megyei I.)
  • FC Esztergom (Megyei I.) – Zalaszentgróti VFC (Megyei I.)
  • Haladás VSE – Zanati SE (Megyei I.) – Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak (Megyei I.)
  • Úrkút SK (Megyei I.) – Komárom VSE (NB III)
  • PVSK (Megyei I.) – Iváncsa KSE (NB III)
  • Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (NB III) – Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
  • Majosi SE (Megyei I.) – Pécsvárad SE R-Bus (Megyei I.)
  • Sárosd NKSC (Megyei I.) – Sport36 Komlói Bányász (Megyei I.)
  • Semjénháza SE (Megyei I.) – Balatoni Vasas SE (Megyei I.)
  • Budai FC (Megyei II.) – Tordas Fész (Megyei I.)
  • Kadarkút VSK (Megyei I.) – HR-Rent Kozármisleny (NB III)
  • Ercsi Kinizsi SE (Megyei I.) – Villány TC (Megyei I.)
  • THSE-Szabadkikötő (Megyei I.) – Kelen SC (NB III)
  • Bátaszék SE (Megyei I.) – Érdi VSE (NB III)
  • MUN SE (Megyei I.) – Csepel FC (Megyei I.)
  • Balatonkeresztúr SK (Megyei I.) – Bonyhád VLC (Megyei I.)
  • Nagyatádi FC (Megyei I.) – Dunaújváros (NB III)
  • VSK Tököl (Megyei I.) – Szepetnek SE(Megyei I.)
  • Somogysárd SE (Megyei I.) – FC Nagykanizsa (NB III)
  • Szekszárdi UFC (NB III) – Bicskei TC (NB III)
Copyright © 2015-2021 KELETEN.HU – IMPRESSZUM