Közösségi oldalak

Sport

A Jamina büntetőkkel ejtette ki az Orosházát a Békés Megyei Kupából

Elsőként az erzsébethelyi csapata jutott a labdarúgó Békés Megyei Kupa fináléjába, miután a szerdai elődöntőben büntetőrúgásokkal bizonyult jobbnak az Orosházi MTK-ULE otthonában. A Jamina 2019 után másodszor lehet ott a sorozat döntőjében. A sors valamilyen szinten ismételte magát, hiszen akkor is az OMTK múlták felül, ráadásul a 3–3-as döntetlen után büntetőrúgásokkal. A másik ágon csütörtökön a Mezőberény és a Mezőmegyer küzd meg.

Békés Megyei Kupa labdarúgó-mérkőzés

Orosházi MTK-ULE–Jamina SE 2–2 (1–0) – büntetőkkel: 6:7
Orosháza, 300 néző
Vezette: Fekete Zoltán.
Gólszerző: Ondrejó (14.), Valach (88.), ill. Bozsó (53.), Jánovszki (79.).

Orosháza: Salka – Kasuba, Janicsek (Harangozó), Fehér (Valach), Halász, Isaszegi M. (Miszlai), Ondrejó, Darida, Márk, Szabó V., Bónus. Edző: Bodzás Ádám, Harangozó Krisztián.

Jamina: Dolezsán – Horváth M. (Bereczki), Leszkó (Murvai), Bozsó, Kardos, Farkas, Bencsik, Szaszák (Sebők), Jánovszki, Mazán (Kurta), Palik. Edző: Mazán Zoltán.

Bodzás Ádám: – A második félidőben mutatott játékunk nagyon hullámzó volt. A második bekapott gól után kezdtünk el jól játszani, de ez csak az egyenlítésre volt elég. A tizenegyes párbaj pedig orosz rulett, amiből ma mi jöttünk ki vesztesen. Sok sikert kívánok a Jaminának a döntőre!

Mazán Zoltán: – Az első félidőben gyámoltalanul játszottunk, nem mertünk bátran focizni. A bekapott gól után már sokkal jobb játékot mutattunk, voltak lehetőségeink is. A második játékrészben sikerült megfordítanunk a mérkőzést, de az Orosháza az utolsó percekben kiegyenlített A tizenegyes rúgások mindig lutri, amiből ezúttal mi jöttünk ki jobban.

Betkó Tamás

MOL Magyar Kupa – Gyurcsó góljával nyert és elődöntős a Honvéd

A másodosztályban listavezető Budapest Honvéd hazai pályán 1-0-ra legyőzte az élvonalbeli Diósgyőri VTK együttesét a labdarúgó MOL Magyar Kupa csütörtök

Magyar Kupa – A Ferencváros kiütéses sikerrel elődöntős

A Ferencváros kiütéses, 5-0-ás győzelmet aratott a Kazincbarcika vendégeként Miskolcon, így bejutott a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjébe. November 30. után

MOL Magyar Kupa – A négy között a Zalaegerszeg

A Zalaegerszeg hazai pályán 1-0-ra legyőzte szerdán a másodosztályú Soroksárt a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyeddöntőjében. A várakozásoknak megfelelően a

MOL Magyar Kupa – A Kecskemétet hosszabbításban legyűrő Győr az első elődöntős

A Győr hazai pályán 0-1-ről fordítva hosszabbításban 3-1-re nyert a másodosztályban harmadik helyezett Kecskemét ellen a labdarúgó MOL Magyar Kupa

 

YouTube csatorna