Közösségi oldalak

Hírek

Tovább szítják a gyűlöletet Orbánék – Most Márki-Zay-t kezdenék lejáratni!

Nem akasztja meg a Fidesz aláírásgyűjtő kampányát a tény, hogy Karácsony Gergely már az előválasztás második fordulója előtt visszalépett az ellenzéki miniszterelnök-jelöltek versenyéből. Kocsis Máté hétfőn a Facebook oldalán ugyanis bejelentette, hogy

Karácsony nevét Márki-Zay Péterére kicserélve gyűjtik tovább az aláírásokat.

A Fidesz frakcióvezetője szerint hiába vesztett Dobrev Klára az előválasztás második fordulójában, a DK és Gyurcsány Ferenc befolyása csak erősödött, “hiszen a miniszterelnök-jelölt semmihez sem tud kezdeni a legnagyobb frakció támogatása nélkül, azt pedig Gyurcsány uralja.”

Hogy akkor az új jelölt elleni aláírásgyűjtést a nulláról kezdi-e a kormánypárt, vagy úgy veszik, hogy aki Karácsony megállítására aláírta az amúgy az adatgyűjtésen és mozgósításon kívül semmi kézzel foghatóhoz nem vezető petíciót, az Márki-Zay ellen is aláírná, így a kettőt egybe lehet majd számolni, az sajnos nem derül ki Kocsis Máté bejegyzéséből.

Kocsis Máté már vasárnap este írt egy, az ellenzéki előválasztás eredményét elemző Facebook-bejegyzést, amelynek fő üzenete az volt, hogy Márki-Zay nem lehet jobboldali, és igenis ugyanazt képviseli, mint Gyurcsány. A poszt alatt úgy kommenteltek a fideszes politikusok, mintha kötelező volna. Hogy eddig hogyan készült a fideszes/kormányzati kampánygépezet 2022-re, arról érdemes elolvasni Rényi Pál Dániel cikkét, és meghallgatni a vele készült podcast-adásunkat.

444.hu nyomán

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

 

YouTube csatorna

Archívum