Közösségi oldalak

Hírek

860 alkalommal adtak vért a Békés megyei rendőrök és rendőrségi dolgozók 2023-ban

860 alkalommal adtak vért a Békés megyei rendőrök és rendőrségi dolgozók 2023-ban

A Békés megyei rendőrök és rendőrségi dolgozók 2023-ban 860 alkalommal adtak vért. A megyei rendőr-főkapitányság éppen tíz éve kapta meg a Véradóbarát munkahely kitüntető címet. Arra készülnek, hogy az új évben is hasonló lelkesedéssel segítik az orvosi kezelésre szorulók gyógyulását.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság 2023-ban rendszeresen szervezett munkahelyi véradásokat. Azért, hogy minél többen élhessenek a lehetőséggel, nemcsak Békéscsabán, a főkapitányságon, hanem a városi rendőrkapitányságokon is teremtettek alkalmat arra, hogy a rendőrök és a rendőrségi dolgozók ily módon segíthessék a betegek gyógykezelését. Az éves összesítés szerint 860 véradás történt, ennyiszer nyújtották a karjukat a rendőrség munkatársai, akik között sok a rendszeres véradó. Többen oklevelet is átvehettek azért, mert éppen kerek számú véradást teljesítettek.

A Békés Megyei Rendőr-főkapitányság tíz esztendeje, 2013-ban kapta meg a Magyar Vöröskereszttől a Véradóbarát munkahely kitüntető címet. Az elismeréssel járó emléktábla azóta is a békéscsabai rendőrségi székház auláját díszíti, mert a szervezet büszke arra, hogy a dolgozói élen járnak ebben az önkéntes tevékenységben. Jövőre is arra készülnek, hogy ahányszor csak lehetőségük lesz rá, véradást tartanak, és a lehető legtöbben részt is vesznek rajta.

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

 

YouTube csatorna

Archívum