Közösségi oldalak

Hírek

21 járművezető ellenőrzésénél merült fel az ittasság gyanúja

Békés megyében a rendőrök az elmúlt héten 6 gépi és 15 nem gépi meghajtású járművezetővel szemben intézkedtek, akik a gyanú szerint ittasan közlekedtek.

Békés megyében az idei év 34. hetében közel 2400 közlekedőt szondáztattak meg a rendőrök azért, hogy az ittas járművezetőket kiszűrjék a forgalomból. A légalkoholmérések eredménye 21 esetben lett pozitív. Közülük 6 alkalommal gépi, míg 15 alkalommal nem gépi meghajtású jármű vezetőjénél jelzett alkoholfogyasztást a szonda – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

Felelőtlenül járnak el azok a járművezetők, akik alkoholtól befolyásoltan vesznek részt a közlekedésben! Nemcsak magukat, hanem közlekedő partnereiket is veszélynek teszik ki az utakon! A rendőrség ezért mindenkit arra kér, hogy ha vezet, ne igyon alkoholt! A rendőrök a balesetek megelőzése, a közlekedésbiztonság javítása érdekében az ittas járművezetőkkel szemben is következetesen és határozottan intézkednek.

… hogy mindenki hazaérjen!

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló

 

YouTube csatorna

Archívum