Közösségi oldalak

Belföld

Két férfit állítottak elő és vettek őrizetbe a rendőrök, mindketten jogosítvány nélkül vezettek

A Békéscsabai Rendőrkapitányság rendőrei 2024. február 14-én 9 óra körül Békéscsabán, az Orosházi úton igazoltattak egy autóst, akiről kiderült, hogy nincs jogosítványa. Korábban is engedély nélkül vezetett, az akkor ellene indult szabálysértési eljárásban a bíróság eltiltotta a járművezetéstől. A rendőrök most büntetőfeljelentést tettek ellene és őrizetbe vették.

Őrizetbe került egy másik férfi is, őt délután Szeghalmon, a Nagy Miklós utcában állították le a rendőrök. Személygépkocsit vezetett, de mivel a közlekedési előéleti pontjainak a száma meghaladta a 18-at, a jogosítványát három héttel ezelőtt le kellett adnia. Az engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt a Szeghalmi Rendőrkapitányság munkatársai három napon belül bíróság elé állíthatják – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló

 

YouTube csatorna

Archívum