Közösségi oldalak

Belföld

Ittas járművezetés Dévaványán és Gyulán, közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény Mezőberényben

Békés megyében 2021. november 26-án személyi sérüléssel járó közlekedési balesetről nem érkezett bejelentés a rendőrségre.

Békés megyében két helyen is ittas járművezetés gyanúja miatt intézkedtek a rendőrök 2021. november 26-án. Először 17 óra körül Dévaványán, a Körösladányi úton ellenőriztek egy személygépkocsi-vezetőt. Ezután 19 óra 30 perc körül Gyulán, a Dürer Albert utcában állítottak meg egy autóst. Mindkét járművezető alkoholt fogyasztott a vezetés megkezdése előtt. A rendőrjárőrök a dévaványai nő jogosítványát elvették és büntetőfeljelentés tette ellene. A gyulai férfivel szemben is büntetőeljárás indult, emellett szabálysértési eljárás is, mert nem tartotta magánál a jogosítványát.

Közlekedés biztonsága elleni bűncselekménnyel gyanúsítható férfit állítottak elő a Békési Rendőrkapitányság rendőrei 2021. november 26-án Mezőberényből. Az ittas férfi testvérével a Mátyás király utca közepén sétált, amikor egy személygépkocsival közlekedő ki akarta kerülni őket. A 28 éves férfi ekkor a jármű visszapillantó tükrére ütött, majd két sörös üveget dobott az autó irányába. Személyi sérülés és anyagi kár nem történt, de a férfi ellen büntetőeljárás indul – tájékoztatta portálunkat Lipták András r. hadnagy a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense.

Fernando Alonso: továbbra is hiszek az Aston Martin projektjében

Az Osztrák Nagydíj csütörtöki sajtónapján ismét a jövőjével kapcsolatos kérdések kerültek a középpontba Fernando Alonso körül. A kétszeres világbajnok határozottan

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

YouTube csatorna

Archívum