Közösségi oldalak

Belföld

Emberöléssel gyanúsítja a rendőrség a Békéscsabán bicskával gyilkoló érdi romát

Ahogyan arról korábban beszámoltunk, 2023. augusztus 15-én késő este Békéscsabán, egy hotel teraszán egy vendég bicskával megsebesítette a hotelt üzemeltető cég egyik alkalmazottját.

A sérült életét vesztette, a vendég elmenekült, majd másnap reggel feladta magát a rendőrségen. A 27 éves érdi férfit a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vette – tájékoztatta portálunkat a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság.

A Ferencváros tartja a lépést a Győrrel

A címvédő Ferencváros a második félidőben fordítva 3-1-re legyőzte hazai pályán a Diósgyőrt péntek este a labdarúgó Fizz Liga 29.

Háromgólos ETO-siker Felcsúton

A listavezető Győr 4-1-re győzött a Puskás Akadémia vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 29. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. A vendégek viszonylag

Konferencia-liga – Vargáék háromgólos vereséget szenvedtek Madridban

A magyar válogatott Varga Barnabással felálló AEK Athén 3-0-s vereséget szenvedett a Rayo Vallecano vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga negyeddöntős párharcának

Bajnokok Ligája – Kétgólos hátrányban a Liverpool és a Barcelona is

A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpool FC a címvédő Paris Saint-Germain otthonában, az FC Barcelona pedig hazai pályán

YouTube csatorna

Archívum